• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2023

Reakcje
55 0 0
Te zaprezentowane rysunki węglarek, to jaki typ wagonu przedstawiają (wszystkie są takie same) ? Podobne do naszych 401Wk, ale szerokość skrajnych pól trochę zbyt mała ...
Muszę przyznać, że "malatura prywaciarzy" atrakcyjna dla osób kolekcjonujących współczesny tabor ...
Węglarki od Albert Modell to produkcja zakładów w Burgas dla MÁV. Na ten moment, oprócz dość rzadkich przypadków pojawienia się węglarek kolei węgierskich w Polsce, jedynym rzeczywistym odwzorowaniem są, nabyte z Węgier, Eaosy Pozbruk Connect.
https://live.staticflickr.com/7436/8716513003_6d36480dbd_b.jpg

Same węglarki PBC od około 2 lat jeżdżą włączone w pociągi LTC, a około pół roku zostały przebudowane (pozbycie się 3 z 4 par drzwi), zdjęć nie ma, widać to na filmie.
 

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
Z mojej perspektywy EU07 424, model na którym BARDZO mi zależało nie byl w ogóle dostępny w normalnej sprzedaży.
Gdybym PRZYPADKIEM nie trafił na niego u jednego z dystrybutorów to bym w ogóle nie wiedział, że już wyszedł, i nie miałbym szansy go kupić. Mam go tylko dlatego, że u tego dystrybutora ktoś z namaszczonych i wiedzących zrezygnował.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.218 191 14
Z mojej perspektywy EU07 424, model na którym BARDZO mi zależało nie byl w ogóle dostępny w normalnej sprzedaży.
Gdybym PRZYPADKIEM nie trafił na niego u jednego z dystrybutorów to bym w ogóle nie wiedział, że już wyszedł, i nie miałbym szansy go kupić. Mam go tylko dlatego, że u tego dystrybutora ktoś z namaszczonych i wiedzących zrezygnował.
Fakt dla nas, że ten model najdłużej się sprzedawał. Epoka IV dla producentów jest upierdliwa, mimo że też moja osobista ulubiona.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 184
Tabor 254
Tabor 339
Tabor 382
Tabor 1100

Podobne wątki