• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2023

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.533 63 2
Z jednej strony cieszy mnie model ET22 z kanciatymi lampami z epoki IV, a z drugiej strony rozczarowuje brak kolejnej wersji formy dla lokomotyw z wczesnych lat produkcji. Chyba jednak koszty wykonania tej wersji były by zbyt wysokie.
 

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
795 89 3
Z jednej strony cieszy mnie model ET22 z kanciatymi lampami z epoki IV, a z drugiej strony rozczarowuje brak kolejnej wersji formy dla lokomotyw z wczesnych lat produkcji. Chyba jednak koszty wykonania tej wersji były by zbyt wysokie.
Bardziej rozczarowuje brak prawidłowej szyny WN na dachu ponad 600 egzemplarzy...
Taki drobny (aczkolwiek widoczny) detal, a nie ma mocnych żeby poprawić.
 

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
2.067 143 7
Z jednej strony cieszy mnie model ET22 z kanciatymi lampami z epoki IV, a z drugiej strony rozczarowuje brak kolejnej wersji formy dla lokomotyw z wczesnych lat produkcji. Chyba jednak koszty wykonania tej wersji były by zbyt wysokie.
Mi jest ciężko zrozumieć, dlaczego nie ma wariantu formy dla tej grupy najwcześniejszych byków. Skoro zrobili już dwa warianty dlaczego nie można zrobić jeszcze jednego.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.837 108 12
Mnie bardzo cieszy w końcu wypust "sputnika" z klimatów wałbrzysko-wroclawskich czyli ET21-375:)

Zobacz załącznik 947096

Choc przyznaje, ze wersja z MD Walbrzych byłaby dla mnie ciekawszym kąskiem:cenzura:

Jeszcze z klimatów Dolnego Sląska, ciekawym smaczkiem jest SP42-051 z najprawdopodobniej dedykowanymi wagonami 120A ze stacji Legnica i Węgliniec.

SP42-051 PIKO.jpg

120A PIKO.jpg



A zdjęcia z folderu to chyba kolegi @Rysiek

Ale cena 309PLN za bonanzę to jakieś nieporozumienie. Moze zacznę wysyłać listy do Robo zeby się zabrał za 120A.
 
Ostatnio edytowane:

Noah

Znany użytkownik
Reakcje
544 2 0
Dla mnie pozytywną zmianą jest numer E186.
Lokomotywa 143-4 powielała by numer wydanego już modelu w oznaczeniach PR, natomiast po zmianie na 141-8 mamy "nową" maszynę.

e186_orlen.jpg
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.625 141 0
No ciekawe :D
albo, może wg niektórych malkontentów: nudne :D
a dla mnie po prostu przekazanie informacji zainteresowanym, bo generalnie w dudzie mam czy się to komuś nie podoba.

cytat z FB SM:
"Paleta z kartonami z EP07-412 właśnie są ładowane do Boeinga 777-200F..."
 
Ostatnio edytowane:

marbes

Aktywny użytkownik
Reakcje
387 2 0
Informacja z Facebooka:
Witajcie!
Nowy rok, nowe wydarzenia! :D

Widzieliście już naszą #SM31 w Trainz (wersja BETA) oraz jak wiecie cały czas coś przy niej grzebiemy by model sprostał oczekiwaniom każdego z użytkowników, jednak że na samej grze nie zaprzestajemy.

Od zeszłego roku byliśmy w trakcie rozmów by nasza SM31 wyszła również jako model fizyczny w jak najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal...
A więc dziś już oficjalnie możemy poinformować że Trainz&Repaints nawiązało współpracę ze znaną każdemu modelarzowi, firmą która tworzy na naprawdę wysokim poziomie swoje produkty, a jest to nikt inny jak samo Schlesienmodelle

Co to oznacza dla kontentu który tworzymy?
Obecnie model trumny który tworzymy zostanie wydany również w skali więc będziecie mogli go nabyć i nie podziwiać tylko w grze ale również na Waszych makietach czy też kolejach podłogowych!
Teraz SM31, a kto wie co będzie dalej...

Czy opóźni to tworzenie modeli do Trainza oraz ich wydawanie?
Otóż nie! Jak wiecie tworzymy w wolnych chwilach z pasji więc nie wpłynie to na czas tworzenia, lecz nawet w tym roku można spodziewać się wiele więcej porównując do 2022r.

Współpraca ta jest dla nas niezwykle ważna oraz daje nam wiatru w żagle by tworzyć więcej i lepiej, ponieważ nie zadowolimy tylko graczy #Trainz, #TrainzDriver2 czy #OpenRails ale też kolekcjonerów taboru w skali.
Bardzo dziękujemy firmie SM za szansę i nie zawiedziemy!
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.533 63 2
No to ciekawie się to zapowiada. Czyżby kolejna konkurencja. Mam tylko nadzieję że projekt SM jeśli zostanie zrealizowany to wyjdzie wersja z zakresu niższych numerów. Wtedy rynek dostanie modele w różnych wersjach produkcji.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 21
Tabor 313
Tabor 539
Tabor 339
Tabor 382

Podobne wątki