• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2023

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
2.067 143 7
Co do nowości od Roco, to jeszcze jestem dosyć zdziwiony, że nie wydano kolejnej edycji cystern Zacns 95m3 w barwach GATX. Przecież to by rozeszło się szybko. Jest co prawda Wascosa, ale GATX chyba jest bardziej poszukiwany.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.209 30 1
Każdy kolejny wpis o tym czy model wagonu miał odpowiednik w realu i udowadnianie tego zdjęciami oryginałów proszę kontynuować sobie w W TYM NOWYM TEMACIE. Temat ten z założenia ma charakter informacyjny i proszę go w taki sposób kontynuować od dyskusji są inne tematy.
Kolejny wpis nie na temat będzie z automatu usuwany - przenosić go nie będę. Dziwne dlaczego piszę zawsze to do tych samych osób :niepewny: ???
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.393 23 0
Zapowiedź Trixa:

Trix 18291 b.JPG


Tylko spokojnie Panowie, spokojnie, jeszcze nie wyprzedawajcie Albertów, bo to Minitrix, czyli eNka.
Po co to tu wrzuciłem? Tak sobie myślę (być może głupio i naiwnie), że jeśli faktycznie Trix zrobi modele polskich wagonów typu 408S w eNce, to może w niedługiej przyszłości będą też w H0?! ...

Dodam tylko, że w H0 Matrix nie przewidział na ten rok niczego "naszego".:(
 

Kolejowy jakub

Aktywny użytkownik
Reakcje
102 23 7
Wertując zapowiedzi, nowości producentów modeli, znów zabrakło impulsa (newag), model w zasadzie byłby łatwy do wykonania, a na pewno szybko by znikł że sklepów, choć na 90 % jestem pewien że zrobi to piko.
 
Ostatnio edytowane:

garou

Znany użytkownik
Reakcje
4.412 442 99
Na FB - Piko Polska jest już zaktualizowany katalog nowości 2023 od PIKO (w wersji polskiej). Katalog jest uzupełniony o dodatkowe/brakujące
informacje, dot. np. przydziałów: LINK
A jednak epoka IV i ET22-245...

245.jpg


.....a nie jak to jeszcze niedawno było (i jest na stronach wielu sklepów):

ET22.jpg


Słowem.... teraz posiadana przez PIKO forma będzie pasowała :)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 21
Tabor 313
Tabor 539
Tabor 339
Tabor 382

Podobne wątki