• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Wyszło Brekinie naprawdę dobrze :) i ciągnik już chyba nie może być bardziej amerykański. :D Na zdjęciach z naczepą bohater jest oczywisty... :D
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Wszystko tip-top, fotki, model i naczepa, też się w końcu muszę na niego skusić, tym bardziej ze "ogon" już mam przygotowany.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Dawno się tu nic nie działo, ale dziś na chwilkę wyszło słoneczko to postanowiłem zrobić pierwsze zdjęcia zestawu australijskiego. Niestety nie mam tak dużej makiety ani dioramy, bo nawet na budowanym właśnie placu z makiety modułowej zestaw się nie mieści. Zatem pewnie przyjdzie zbudować jakiś kawałek australijskiego parkingu... ;)
Na początek takie fotki w październikowym słoneczku... Tło niestety nieciekawe, bo to stary kawałek płyty stroduru (nic lepszego tej wielkości niestety nie miałem pod ręką... :( )

Peterbilt w słońcu 01.jpeg
Peterbilt w słońcu 02.jpeg
Peterbilt w słońcu 03.jpeg
Peterbilt w słońcu 04.jpeg
Peterbilt w słońcu 05.jpeg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
tak na "oko" to ma z 70cm. Diorama koniecznie w australijskim klimacie (jak już wspomniał Piotr). Może coś w tym stylu
Zestaw ma 58 cm długości. A diorama z drogą nie do końca mi pasuje, bo mam ochotę zrobić jeszcze ze dwa podobne zestawy i ustawić je razem na dioramie, stąd pomysł na parking. Ale każda propozycja jest ciekawa i do rozważenia.
 

Podobne wątki