• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Bardzo fajnie się prezentuje, dobre tło i naczepa dodatkowo wpływają na duży plus. Przednie lampy jak na nasze czasy trochę nietrafione, ale może z czasem to ulepszą i będą przezroczyste klosze. Fajnie, że coś w temacie pojazdów z Ameryki zaczyna ruszać.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.402 68 0
Maćku podpisuję się pod wszystkim co napisałeś, i tak jak Ty w dalszym ciągu jestem pod urokiem athearna, ale ten K 100nie jest taki zły,
wolę takie wycieraczki niż jak by mieli zrobić w tej grubości co poręcze ;)
Z jednym się nie zgadzam;
K100 co prawda z innego rocznika, zrobiła również herpa/promotex, więc nie jest to jedyny model w naszej skali;
156636960_herpa-promotex-ho-kw-kenworth-k100-coe-tractor-w-sleeper.jpg
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Bardzo sympatyczny model, pomimo kilku niedociągnięć wpada w oko no i zawsze można nad nim popracować co znając Ciebie prędzej czy później nastąpi :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Maćku, w Twoim poście i w kolejnych pod nim, zostało napisane chyba wszystko. Jak dla mnie - model bardzo ciekawy i (mimo wszystko) wart posiadania. Ogromny plus, za porównanie go z Athearnem! :) Podtrzymuje to co pisałem u Tomka a co wyraźnie widać na jednym z Twoich zdjęć - póki co lider jest niezagrożony. :)
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Modele Jensa Bode są w cenie. Pomimo tego, że za amerkańcami nie przepadam to ten Kenworth mi się podoba i fajnie że ma takie duże koła.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Gdzie Ty to wszystko trzymasz??
Trochę w gablotkach, a reszta w pudłach. :)

Wczoraj dotarł do mnie zamówiony już jakiś czas temu Peterbilt z Brekiny. Wykonanie naprawdę poprawne. Nie jest ideałem, wady i zalety ma podobne do Kenwortha Aerodyne, ale jak dla mnie, skoro nie ma lepszego, to ważne że jest dostępny i uzupełnia fajnie kolekcję amerykańskich trucków.


Peterbilt 359 001.jpeg
Peterbilt 359 002.jpeg
Peterbilt 359 003.jpeg
Peterbilt 359 004.jpeg
Peterbilt 359 005.jpeg
Peterbilt 359 006.jpeg
Peterbilt 359 007.jpeg



I jeszcze takie trzy fotki w połączeniu z Athearnową naczepą:

Peterbilt 359 010.jpeg
Peterbilt 359 0011jpeg.jpeg
Peterbilt 359 012.jpeg
 

Podobne wątki