• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

makieta w skali Z 1:220

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Łukaszu trzeba przyznać że twoja makietka w REALI robi wspaniałe wrażenie ;) Pozdrowienia i podziękowania za mile spędzony czas. Kiedy się będziesz rozbudowywał ku chwale sponsora 8)
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
Przyznam się, że widziałem to cudeńko w realu i jestem naprawdę pod wrażeniem :shock: ciekawe czy kiedyś wymyślą DCC do "Zetki" 8) , na razie to dekoder jest większy od lokomotywy... :p
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
potwierdzam widziałem na własne oczy ;) Dlatego jestem spokojny że w moich modelach Nki się zawsze dek zmieści. Ponoć Brawa produkuje już 216 z dźwiękiem ;)
 

Jacula

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
Łukasz,
jeszcze raz gratuluję Z-makiety. Wspaniały klimat, cierpliwość do tej precyzji musi być ogromna, podziwiam.

Pozdrawiam - Jacek (TT)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Do tych wiśniowych wagonów przydałby się wagon motorowy, bo takie malowanie w zasadzie stosowano właśnie do składów zestawionych z wagonów motorowych i doczepnych (nawet, jeżeli te doczepne były zwykłymi wagonami osobowymi, a nie specjalnie do tego zbudowanymi). No, ale nie raz takie wagony były ciągnięte normalnymi lokomotywami, tak, że skład jest jak najbardziej OK. Zresztą nie wiem, czy Märklin ma w swej ofercie pasujący wagon motorowy?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł Z 19

Podobne wątki