• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

makieta w skali Z 1:220

OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
Witam, i odpowiadam:
-na razie prześwituje bo domek tylko leży sobie i czeka na przyklejenie i zamaskowanie
-to jest dedykowany generator Vollmera ( tylko przez niego pakowany bo generator jest produkcji Seuthe)
-co do drutów kolczastych to chyba jednak zostanę przy pokojowej i sielankowej scenerii
dzięki za uwagi, pozdrawiam
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
Asfalt jest prosty do zrobienia:
-twarda tektura do okładek do blindownicy,
-pomalowany jest szarym matowym spray'em
-zrobiony szablon, wycięty i przyklejony wikolem
-jak wyschnie klej to zostaje tylko przypudrowac i gotowe.

Tak będą znaki, słupki i linie (parkingi)
pozdrawiam, Łukasz
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Twój miniaturowy świat zadziwia każdym razem od nowa jak sobie uświadomić jakie to maluśkie.
A pogoda nie nie jest taka zła.
cały dzień nie padało
Jest tylko 10 stopni
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
lukas76 napisał(a):
Co to znaczy, że miałbym słupy do mojej skali? :)
Chwytasz za słówka :D Moja wina, źle sformułowałem tekst. Otóż masz teraz możliwość kupna tego modelu w OMKIA. Moim zdaniem, Panowie w/w naprawdę się popisali i totalnie zaskoczyli, przynajmniej mnie.
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
Naprawdę jestem pod wrażeniem :shock:
Te zwrotniki mnie dobiły. Wielu modelarzy pomija zwrotniki w H0... a ty masz je w Z-ce :LOL:
I przypomina mi się także dyskusja na temat sieci trakcyjnej w H0, że za gruba itp.
Gratuluję cierpliwości i zawziętości...
Szacun... :LOL:
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
Zwrotniki nie są jeszcze zamontowane - czekają na wersję ostateczną możliwą do zaakceptowania i do montażu
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
wersja ostateczna... :shock:
Aż się boję pomyśleć co to będzie...
Pewnie się będą ruszać ;)
 

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :p :D jak zwykle odlat totalny!!!!! genialny klimat
 
OP
OP
lukas76

lukas76

Aktywny użytkownik
Reakcje
99 3 0
Witam, w związku z planowanymi wystawami postanowiłem zrobić małe zabezpieczenie do transportu makiety. Wszystkie ściany połączone na zawiasach, jedna ze ścian do połączenia na koniec rzepem tak przy makiecie jak i do przechowywania -wtedy tworzy płaską deskę i jest łatwa do przechowywania oraz do składania
 

Załączniki

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
Witam :D . Kolejna zaleta skali Z. Nawet szybowiec nie musiał lądować :!: Strasznie żałuję, że nie mogę przyjechać do Krakowa. Życzę wspaniałej zabawy!
 

enek

Użytkownik
Reakcje
89 3 4
misiek57 napisał(a):
lukas76 napisał(a):
Co to znaczy, że miałbym słupy do mojej skali? :)
Chwytasz za słówka :D Moja wina, źle sformułowałem tekst. Otóż masz teraz możliwość kupna tego modelu w OMKIA. Moim zdaniem, Panowie w/w naprawdę się popisali i totalnie zaskoczyli, przynajmniej mnie.
Misiek57,trzeba było wstawić fotę, będzie wiadomo o co biega. 8)
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł Z 19

Podobne wątki