• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Parowozy Kolekcja: Zeuke Herr zestaw lat 60-tych

OP
OP
G

Gekom

Aktywny użytkownik
Reakcje
502 11 3
#61
No, ale z tabliczkami to ktoś mocno kombinował: są dorabiane albo z innego modelu, a ostrzeżenia przed wysokim napięciem na lokomotywie, która raczej nie miała szansy jeździć pod siecią trakcyjną, to już gruba przesada, zwłaszcza w modelu stylizowanym na II epokę (DRG) - złote napisy na tabliczkach...
Model pochodzi od kolekcjonera z Jacksonville, Florida, United States. Czy tam tak naprawde im zalezy na zachowaniu autentycznosci co do Niemieckich oznakowan na modelu danej ery? Watpliwe ! Ja zrobilem swoje a teraz model za szyba stoi.
Pozdrawiam
Jerzy
 
OP
OP
G

Gekom

Aktywny użytkownik
Reakcje
502 11 3
#62
Wyszukalem w necie zdjecie lokomotywy 99 701 ktora posiada co wyglada mi na znaki ostrzezenie przed elektryczna siecia. Byc moze sa takie przepisy na kolei w Niemczech. Model takiej lokomotywy produkowalo BEMO o takim samym numerze taboru.
99-701-beilstein-3-august-64567.jpg
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
#63
Sieci wąskotorowe były rzadko zelektryfikowane, a szczególnie te, po których w realu jeździł ten parowóz, ale mogły również jeździc po splotach z torem normalnym, który miał trakcję.
Rewitalizacja tej lokomotywki podoba mi się.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 2
Kolekcje 0
Kolekcje 18
Kolekcje 3
Kolekcje 4

Podobne wątki