• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - osobowe

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Super wygląda ten T4 w malowaniu wózkowym. Wykonanie modelu rewelacyjne na bardzo wysokim poziomie.
Nie często się zdarza, aby starsze modele dostawczych VW miały przeźroczyste białe światła z przodu. Wygląda
to wtedy zupełnie inaczej i bliżej mu wtedy do oryginału. Firma produkująca ten modelik wykonała zadanie domo-
we na piątkę z plusem. Herpa ze swoim T4 może w takim wypadku po kątach się chować ze wstydu. Mała firma a
potrafi tak pięknie wykonać dostawczaka z odwzorowaniem przedniej maski tak jak powinno być. Model bardzo ładny
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Witam :)
Tu się dzieje!! Zobaczcie sami... Alojzy miał niezłą imprezkę..
(nie mogłam się wczoraj oprzeć by nie kupić tego "wesołego" towarzystwa :D ;)
a co do aut.. Zafira i VW T4 wersja " CALIFORNIA"
Pozdrowionka :)
P1070767.JPG

P1070768.JPG

P1070769.JPG

P1070770.JPG

P1070772.JPG

P1070773.JPG

P1070773.JPG

P1070774.JPG

P1070775.JPG

P1070776.JPG

P1070777.JPG
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
No tak , kolorek tego autka był taki trochę nie tego .:D
Kiedyś miałem SKODĘ 105 w gołąbkowo-nocnikowym kolorze , ale w czasach PRL-u za wiele nie było do wyboru .:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
24.095 386 20
Ciekawe te modele. VW California wygląda kapitalnie z podnoszonym dachem. A imprezka niczego sobie. Napoje wyskokowe robią swoje i ludziska bawią się na całego. :D
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Dawno nie widziałem takiej dynamicznej prezentacji w statycznej kolekcji modelarskiej ;) Naprawdę ustawienie planu imprezowego zrobiło na mnie ogromnie wrażenie.
Wszystko jak w realu, zabawa i hulanki z o okazji sprzedania Golfa w różowym kolorze do białego rana. Najważniejsze, że przed samym domem i na nogach. Muszę przyznać,
że mają bardzo dobrą kondycję i nogi ze stali ;) Volkswagen T4 w luksusowej, turystycznej wersji California jest starannie dopracowany. Na Szczególną uwagę zasługuje wysuwany
dach, tak samo rozbudowany i pojemny jak w oryginale ;) Oznaczenia i rejestracje znacznie podniosły rangę żółtej miniaturki. Drugi model też ładny, tylko lewe przednie koło lekko
wychodzi poza obrys karoserii ;) Kolor popularny, przez to Opel Zafira wygląda jak naturalny samochód zaparkowany na imprezę.Czarne listwy przednie i boczne podkreślają standardy
samochodu. Relingi dachowe też mogłyby być zachowane w czarnej tonacji. Grill w Oplu bardzo ładny, klasyczny. Niestety dzisiejsze Ople wyglądają jak nowe Mazdy, są takie skośne ;)
 

Podobne wątki