• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - osobowe

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#1
Witam, to znów ja.. :D
Tym razem przedstawię Wam Drodzy Forumowicze kilka modeli aut osobowych,
takowe również posiadam w swojej małej kolekcji..

Na początek moja ulubiona Q7.. i to z ulubionymi zwierzątkami :D

P1060376.JPG
P1060374.JPG
P1060371.JPG
P1060377.JPG
P1060378.JPG
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#3
Fajny zestaw , masz bardzo ciekawą kolekcję ale widzę że, diorama do prezentacji modeli by Ci się przydała.;)
Oj dokładnie.. póki co nie mam żadnej.. ponieważ modele mam na co dzień poustawiane w dwóch witrynkach.. ,
a że nigdy nigdzie nie były pokazywane to nie posiadam dioramy ale może z czasem coś się wymyśli.. ;) w końcu zaczęłam już krzaczki :D :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#4
Oj dokładnie.. póki co nie mam żadnej.. ponieważ modele mam na co dzień poustawiane w dwóch witrynkach.. ,
a że nigdy nigdzie nie były pokazywane to nie posiadam dioramy ale może z czasem coś się wymyśli.. ;) w końcu zaczęłam już krzaczki :D :D
Trzeba ćwiczyć i najlepiej od jakiejś małej prostej podstawki zacznij, jakiś kawałek drogi, trawa , krzak jedno drzewo i gotowe, na tym forum znajdziesz mnóstwo tematów jak to zrobić i w dziale samochodowym i u mistrzów w dziale kolejkowym też.;)
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#5
Trzeba ćwiczyć i najlepiej od jakiejś małej prostej podstawki zacznij, jakiś kawałek drogi, trawa , krzak jedno drzewo i gotowe, na tym forum znajdziesz mnóstwo tematów jak to zrobić i w dziale samochodowym i u mistrzów w dziale kolejkowym też.;)
Szczerze , to tylu rzeczy się tu idzie nauczyć, wystarczy troszkę talentu no i chęci przede wszystkim.. To co tu robią forumowicze to mistrzostwo..
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#6
Fajny ten władca pierścieni. Przyczepka dla koni też się fajnie dopasowuje do jego gabarytów. Bardzo ciekawe fotki. Podobają się. (y)
 

Podobne wątki