• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - osobowe

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Bardzo ładne ople, widać, że rodzina się rozrasta :) Pierwszy prezentowany model to sedan dla ubogich.
Model starannie wykonany a kolor bardzo ciepły. Wykonanie modelu średnie, ale waloryzacja dodała mu
blasku. Drugi model to hit początku lat 90-tych. O ile pamiętam to gdy Calibra debiutowała miała najmniejszy
współczynnik powietrza dla samochodów seryjnie produkowanych. Miniaturka jest rewelacyjnie wykonana. Soczysta
czerwień pokazuje, że to samochód z temperamentem. Linia modelu bardzo ładnie została wykonana w stosunku do
oryginału. Podobają mi się bardzo detale w postaci znaczka na masce i wszelkiego rodzaju listew czarnych na zderzakach.
Oby więcej w Twoich prezentacjach było takich super modeli, które dzisiaj jeszcze oko cieszą.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
I Kadefon i Calibra mi się podobają , jak lubisz się pobawić to podmaluj im środki na szaro, i uszczelki na czarno a zyskają jeszcze bardziej.
Dodam tylko że malowanie uszczelek do łatwych nie należy i osobiście używam do tego tylko farb akrylowych i odpowiednio zaostrzonej wykałaczki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Fajne te Twoje Opelki. Zarówno Calibra jak i Kadett wyglądają bardzo ciekawie. Dobrze, że choć trochę tych Opelków jest dostępnych w naszej skali.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Vectra w złocie wygląda olśniewająco. Wykonanie pierwsza klasa. Czarne detale dodają mu rzeczywistego wyglądu.
Wzór kołpaków rewelacyjny. Widać że Państwo Alojzy mają duży placyk na samochody. Jeszcze jeden Opel się zmieści ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Fajna jest ta Vectra , jedna rzecz mi nie pasuje skoro jest to wersja dość luksusowa to dlaczego ma klamki czarne a nie pod kolor auta, o ile dobrze pamiętam to wszystkie lub prawie wszystkie Vectry C miały w 1-1 lakierowane klamki.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Vectra bardzo ciekawie się prezentuje w tym złotym metaliku. Felgi, rzeczywiście, rewelacyjne. Piękny model. A u Pana Alojzego to prawie jak w salonie Opla. :D
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Fajna jest ta Vectra , jedna rzecz mi nie pasuje skoro jest to wersja dość luksusowa to dlaczego ma klamki czarne a nie pod kolor auta, o ile dobrze pamiętam to wszystkie lub prawie wszystkie Vectry C miały w 1-1 lakierowane klamki.
Broda wczoraj właśnie widziałam z klamkami czarnymi.. więc się mieszczę w tej małej skali :D

A masz zdecydowanie rację ,że to rzadkość :)
Ale nie mam już złotego lakieru by to poprawić :LOL::LOL::LOL:
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Opelki fajne, szkoda... że nie ma nic z nowości Opla w naszej skali.
Odnośnie Vectry to wersja bida, bo na kołpaku.
 

Zibi76

Znany użytkownik
Reakcje
510 0 0
Świetne te Opelki, natomiast CALIBRA pierwsze miejsce. Nie wiedziałem że jest taki model będę polował na niego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Dawno tu nic się nie działo, a tu nagle taki fajny dostawczak. Malowanie bardzo fajne i bardzo rzadko widywane. Piękny model. (y)
 

Podobne wątki