• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Kolej na ziemi łódzkiej

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.741 17 0
23.03.2024r. 181 114-0 z dużą prędkością "przelatuje" przez Szadek. Nie spodziewałem się, że te kilkudziesięcioletnie "babcie" potrafią z siebie tyle wykrzesać. Pomimo przyzwoitej odległości od torowiska, w chwili gdy mijał mnie elektrowóz, pęd powietrza wytrącił mnie z równowagi (oczywiście tej fizycznej, nie emocjonalnej) ;)
4.JPG
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.104 153 19
23.03.2024r. 181 114-0 z dużą prędkością "przelatuje" przez Szadek. Nie spodziewałem się, że te kilkudziesięcioletnie "babcie" potrafią z siebie tyle wykrzesać. Pomimo przyzwoitej odległości od torowiska, w chwili gdy mijał mnie elektrowóz, pęd powietrza wytrącił mnie z równowagi (oczywiście tej fizycznej, nie emocjonalnej) ;)
Zobacz załącznik 1048491
Tym torem może, dwójka niestety ograniczenie do 40 na godzinę.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki