• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Iława – XIII Ogólnopolska Wystawa Modeli – 10-11 lipca 2021 r.

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.104 153 19
Ja w domu od 5 minut.
Moduły wypakowane na modelarni, pasażerowie odstawieni pod domy.
Świetna impreza a towarzystwo jeszcze lepsze.
Fotek więcej nie zrobiłem, było trochę obowiązków i sporo jazdy po makiecie.
Kolega klubowy nagrywał przejazdy składów i pewnie niedługo będzie wstawiał na YouTube.
Dziękuje za kilka dni udanej zabawy i do następnego.
 

guru75

Użytkownik
Reakcje
38 2 0
Dobry wieczór.

Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy imprezy w Iławie, szczęśliwie dotarli do swoich domów i mogą cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem.
Chciałem w imieniu organizatorów, serdecznie podziękować za uczestnictwo, pracę przy makietach, oraz Wasze aktywne zaangażowanie zarówno przed, jak i podczas imprezy.

Przede wszystkim Dziękuję Damianowi i Beacie Sikorskim – twórcom oraz głównym organizatorom imprezy w Iławie, która odbyła się już trzynasty raz.

Szczególnie dziękuję klubom modelarskim:
BKMK-Bydgoszcz, Esemka-Gdańsk, KMK-Ostrów Wielkopolski, KSK-Wrocław, ŁKMK-Łódż, Nostalgia za Parą-Gdańsk, SKMK-Sopot, TMM-Toruń, koledze Marcinowi Czeszejko wraz z rodziną, oraz swoim kolegom z klubu Stacja Grudziądz.

Ponadto Dziękuję osbobm, które wspierały nas swoim doświadczeniem, dobrą radą, pomocą przy organizacji imprezy, rozkładaniu i składaniu makiet, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wyjątkowej atmosfery tego modelarskiego spotkania.

Pracować z Wami to przyjemność.
Raz jeszcze serdecznie DZIĘKUJĘ.

Leszek Roszkowski
Również dziękujemy za wspólną zabawę i zaproszenie ! Do zobaczenia na XIV wystawie ;)
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
20210710_214003.jpg

Skromne przedstawicielstwo SMK Katowice też już wróciło do domu.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą prawie 3 dniową imprezę.
20210710_205834.jpg
Oczywiście 3 dni nie biesiadowaliśmy i nie siedzieliśmy przez te dni pod wiatą, choć uważam, że taka część spotkania też jest bardzo potrzebna. Z jednej strony integruje, z drugiej obnaża nasze niedoskonałości. Ale o tym się szybko zapomina i wspomina te dobre chwile.

20210711_153354.jpg

Można też było zobaczyć w czasie imprezy modele, które wyszły z manufaktury pomniejszone.pl i Elvis-Model, które cieszyły oczy oglądających i swoich właścicieli.

20210711_145035.jpg



20210711_150936.jpg

W czasie wystawy w Iławie odbywał się również zlot owadów kochających ziemniaki, jedna z nich była bardzo niesforna, bo zmodyfikowana genetycznie. Za karę skierowano ją na boczny tor.

Niestety z racji ciągłego zajęcia przy warsztacie, większej ilości zdjęć mi się nie udało zrobić. Za to myślę, że zadowoliłem obecnych na wystawie miłośników DCC w swoich modelach.

Jeszcze raz dzięki i myślę, że do zobaczenia za rok.
 

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
W imieniu całej kilkunastoosobowej ekipy Nostalgia Za Parą dziękuję za zaproszenie i wspólną zabawę w Iławie.
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
W imieniu wszystkich klubowiczów SKMK Sopot składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kolejnej już edycji iławskiej wystawy. Jak zwykle - na wszystko inne czasu za mało, bo obowiązki przy makiecie ...
Kilka fotografii z naszej linii oraz link do filmu.


DSC_2836.JPG
 

Załączniki

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
cd.
 

Załączniki

drab

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Każdy na coś innego zwrócił uwagę, zapamiętał, przegapił.
Mnie zastanawia model An-2 na lotnisku (sesja razem ze śmigłowcem Mi-24).
To jest skala 1:87? Kto to robi, zna ktoś pochodzenie tego modelu?
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Mam pytanie do Darka @dgajus ;) Pytam o ten model Tr203 czy właściciel modelu to ktoś z forum ? Chciałem zapytać jakie producenta są figurki załogi tego parowozu ? Przeglądałem dostępne opcje ale jakoś mi nie podchodzą a mój parowóz jeszcze bez obsługi:oops: te ze zdjęć fajnie wyglądają w tej "teerce"
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
Mam pytanie do Darka @dgajus ;) Pytam o ten model Tr203 czy właściciel modelu to ktoś z forum ? Chciałem zapytać jakie producenta są figurki załogi tego parowozu ? Przeglądałem dostępne opcje ale jakoś mi nie podchodzą a mój parowóz jeszcze bez obsługi:oops: te ze zdjęć fajnie wyglądają w tej "teerce"
Tak, to model naszego klubowego kolegi - proszę pytać @Bernard Sobczyk.
 

Podobne wątki