• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK EU07 ..... z myślą o ET41

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.671 33 0
Jest i etykieta.
20240510_080130.jpg 20240510_080035.jpg
Temat można uznać za zamknięty. Zawsze coś można poprawić i zrobić lepiej.... ale czekają inne tematy i projekty z którymi trzeba zawalczyć :)
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.671 33 0
E nie może to jeszcze nie czas.... najpierw muszę rozeznać temat bazy dostępnego taboru, aby ruszyć z jakimś tematem.
Póki co to tylko mi po głowie chodzi konwersja Vectrona na malowanie Orlenowskie, jakie spotkałem miesiąc temu w Czechach.
Ale zanim się to stanie to pasuje jeszcze parę zaległych modeli w N ukończyć jakieś SM42, SU46, 406R czy 401Zb wraz z węglarkami.
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
591 4 0
albo mam zwichrowane oko, albo to fotomontaż, bo naliczyłem 30 wagonów, z tego 3 z ładunkiem, czyli jakby 31

a ile to w końcu ma napedów? Kiedyś mówiłeś, że jeden
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.671 33 0
...było chociaż do filmu patyki podnieść, bo wyszła niczym Gama z dojazdówką;)
A poważniej... ( trochę przynudzę, ale) robota prima sort, jak zawsze :D(y)
Pozdr,...
Patyków podnosić nie ma co bo słupów na razie nie ma. już znalazłem miejsce gdzie będę stały słupy więc i za jakiś czas patyki pójdą w górę. Tak to dziękuję za miłe słowo i polecam się na przyszłość. Założenie budowy ET41, który mnie nurtował od początku powstania tego wątku o EU07 został spełniony. Lok jest istnieje jedyny w całej galaktyce i jeździ ;) To cieszy najbardziej.

albo mam zwichrowane oko, albo to fotomontaż, bo naliczyłem 30 wagonów, z tego 3 z ładunkiem, czyli jakby 31
a ile to w końcu ma napedów? Kiedyś mówiłeś, że jeden
Napęd jest jeden w członie A. Odbiór prądu z wszystkich 8 osiu. Dodatkowo są tam 4 kondensatory w członie B. Myślę że lok nie będzie utykał na torach.
 

Podobne wątki