• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC>3,5t

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Scania Heide. Kolejny model z dużej rodziny, wykonany na bardzo dobrym poziomie. :) Wiem , że ciężko robi się zdjęcia takim miniaturom, tu aparat przekłamuje trochę kolory. Na żywo wygląda jeszcze lepiej. :)
Kontenery od Roco. Ja już kilka razy pisałem, że ta firma robi naprawdę ciekawe puszki. Jeżeli chodzi o sam kolor, to z poziomu marketingowego był strzałem w dziesiątkę. ONE może być teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych w transporcie kontenerowym. :D
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
O ostatnich Twoich prezentacjach mogę napisać dwie rzeczy;
wiedziałem że je kupisz,
są za....ste(y):love:
Iveco Perotti to już nie jest model tyko "biżuteria dla mężczyzny" jak to kiedyś pisał tololoko, ja mam cichą nadzieję że wypuszczą malowanie
Weeda z jakąś ciekawą puchą.
Scania z lechnera to kolejne miłe zaskoczenie jeżeli chodzi o pomysły herpy na "przetryśnięcie" starych form, o heide nie piszę bo to u Ciebie
pozycja obowiązkowa, a prezentację wygrywa i tak Twoja Scania, i tu poproszę o zbliżenie na rygle puchy bo jestem strasznie pozytywnie zaskoczony jej jakością.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
PT nie ma sobie równych, wykonanie rygli to majstersztyk (trzeba uważać przy otwieraniu bo są bardzo delikatne zawiasy).
Jeśli do odegrania jakiejś scenki to polecam PT, do postawienia na wagon i gonienia po makiecie już tak sobie. Patrząc na koszty i nie widząc różnicy w szczegółach to skłaniałbym się w kierunku innych producentów.
Jeśli jest się miłośnikiem puszek to trzeba jednak mieć wszystkie, te gorsze jako tło i PT na pierwszy plan.