• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Sławek13

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Nie chcę/ nie potrafię tworzyć jeszcze nowego wątku więc podepnę się jeszcze pod Sławka. Na zdjęciu druga z Renault AE 420 będąca efektem naszej ze Sławkiem współpracy. Na inne dowody naszej kooperacji założę już wątki prawilne. Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam. Maciej
20221212_183428.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
Świetne modele i kapitalne fotki. (y)
Maćku. Jest to jakaś myśl, zaproponuję w swoim czasie ale - biorąc pod uwagę jego wcześniejsze wyraźne zastrzeżenia- nie chciałbym nadużywać jego uprzejmości. Tym bardziej, że sam te zdjęcia podrzucił. Nieproszony.
OK rozumiem, ale próbuj. Może się uda namówić tego kolegę i wiele osób skorzysta z jego zdjęć.
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Coś pieknego(y) Jak i oryginał tak i model Magnumki w tych barwach Pekaes. Teraz to chyba ¾ forumowiczów i kolekcjonerow w wielkim szoku widząc te cacko . Ja sam jestem pod wrażeniem :)
Adix, dziękuję. wyobraź sobie w jakim szoku byłem ja, gdy napisał do mnie Ingo pytając czy wiem coś o tym aucie. Trochę mi było głupio. Nie wiedziałem.
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Świetne modele i kapitalne fotki. (y)

OK rozumiem, ale próbuj. Może się uda namówić tego kolegę i wiele osób skorzysta z jego zdjęć.
Wiesz, co? Ingo wspominał mi kiedyś coś na temat swoich poszukiwań w zakresie poszukiwań w z
W końcu dotarłeś i tutaj. Będzie co podziwiać jak już zaczniesz prezentować swoją kolekcję.
W końcu i cieszę się bardzo!
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Jedną z ciekawostek tego modelu jest to, że wszystkie części zabudowy POWERLIFT (to to się nazywa i z tego co wiem, jest produkcji polskiej) są ruchome. Ramię, widły, podpory. Fajnie też wyszedł ten wydech w takim amerykańskim stylu. Podsumowując Bardzo mi Sławomir zaimponował tym inżynierskim podejściem.
20220721_223528.jpg
 
OP
OP
Sławek13

Sławek13

Znany użytkownik
Reakcje
728 0 0
Dziękuję za komentarze i oceny holownika, cieszę się, że się podoba. Trochę pracy wymagał aby miał te wszystkie ruchome elementy. Jak widać opłacało się.

Ale starczy tego, teraz wjedzie nowa Scania. Kolejna z wersji dealerskich doposażona o kangura z własnego wydruku.

...Jak by na "widelcu" była najnowsza Scania, to byłby sztos! :D
Zdjęcia specjalnie dla Ciebie.
IMG_20221211_175534z.jpg
IMG_20221211_175441z.jpg
IMG_20221211_175623z.jpg
IMG_20221211_175639z.jpg
IMG_20221211_175717z.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Świetne zdjęcie Sławek! :D Taki znak czasów. :ROFL:

Kogo jak kogo ale Maćka to ja się tu w ogóle nie spodziewałem... :D Panowie, świetna współpraca! To Magnum z Renówką na widelcu jest kapitalne! Cieszę się, że mamy kolejne TAKIE miniatury, prezentujące kolejny kawałek historii rodzimego transportu...
Maciek, też czekam na Twój oddzielny wątek. :D
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Świetne zdjęcie Sławek! :D Taki znak czasów. :ROFL:

Kogo jak kogo ale Maćka to ja się tu w ogóle nirzyszykuję jakiś oddzielny wątek, jak tylko ogarnę wszystkie technikalia. e spodziewałem... :D Panowie, świetna współpraca! To Magnum z Renówką na widelcu jest kapitalne! Cieszę się, że mamy kolejne TAKIE miniatury, prezentujące kolejny kawałek historii rodzimego transportu...
Maciek, też czekam na Twój oddzielny wątek. :D
Dziękuję/ Ja się bardzo cieszę, że udało nam się ze Sławkiem zrobić coś w porozumieniu. Że da się. Wspólnie. Dogadać i zrobić i nie jest to, żadną tajemnicą ale mamy tego więcej. Jak tylko ogarnę technikalia, to wstawie więcej dowodów naszej kooperacji.
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.784 0 0
Dziękuję za komentarze i oceny holownika, cieszę się, że się podoba. Trochę pracy wymagał aby miał te wszystkie ruchome elementy. Jak widać opłacało się.

Ale starczy tego, teraz wjedzie nowa Scania. Kolejna z wersji dealerskich doposażona o kangura z własnego wydruku.


Zdjęcia specjalnie dla Ciebie.
Zobacz załącznik 939595 Zobacz załącznik 939594 Zobacz załącznik 939596 Zobacz załącznik 939597 Zobacz załącznik 939598
Sztos plus smaczki. Kamizelka i otwierane drzwi. Chciałbym w to umieć;)
 

Podobne wątki