• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Sławek13

OP
OP
Sławek13

Sławek13

Znany użytkownik
Reakcje
728 0 0
Cześć, znowu wstawiam coś z drukarki. Kupiłem kiedyś kawałek naczepy ze złomu herpy ale mimo kilku prób nie udało się reszty skompletować, więc na podstawie zdjęć dorobiłem sobie resztę. Wszystko zaczęło się przez trafienie tego czerwonego Mercedesa - no w sumie nie tego, ten był drugi ale takiego :D
IMG_20221211_182948A.jpg
IMG_20221211_183134B.jpg
IMG_20221211_183239A.jpg
Na koniec dodatkowe zdjęcie całej drukowanej naczepy pod inny zestaw.
IMG_20221211_183442B.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Druk 3D wszedł w modelarstwo naprawdę mocno. Fajnie, że teraz można sobie zaprojektować i uzupełnić brakujące elementy do modelu. Świetna robota, bo model wygląda naprawdę dobrze. (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Słowo do przedostatniego posta...
Herpie rośnie konkurencja i to na naszym rodzimym rynku! :D Bardzo ciekawie wyszła ta naczepa bo o poszczególnych częściach nawet nie wspomnę. :D
Volvo F10 w najkrótszej kabinie i Globetrotter-em. Takiej kabiny oprócz R+H nie zrobił nikt. Na pierwszy rzut oka wygląda dziwnie. Mam taki sam i postawiony wśród "normalnych" kabin - przyciąga wzrok. Jedyną maleńką wadą, jest długość ramy przy tej kabinie (tak mi się wydaje). Ze standardową naczepą zostaje dużo wolnej przestrzeni za kabiną.
 
OP
OP
Sławek13

Sławek13

Znany użytkownik
Reakcje
728 0 0
Cześć Wszystkim! Widzę, że Volva wywołały mieszane uczucia ale nic nie poradzę, mi się podobają.

Z racji zaskoczenia przez zimę temperaturą (19 stopni na plusie) skusiłem się na malowanie na świeżym powietrzu. Wreszcie ruszyła stonoga, czekała na ten moment przeszło pół roku :oops:. Udało się nawet zrobić kilka zdjęć przy naturalnym świetle :). Stonoga czeka jeszcze na kilka kalek i w przyszłości maznę jeszcze piasty w kolor.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
 

Podobne wątki