• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Sławek13

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#3
Pan "nowy" a jakie mocne wejście. Witaj na forum! No i tak jak mówiłem, wejście z grubej rury. Idealnie spasowałeś zabudowę Kibri z podzespołami Herpy. Jedynie przydało by się dopracować detale tj światła, kierunki, wnętrze.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Scania ma bardzo fajną kolorystykę, ale naczepa mi kompletnie nie podchodzi, kalki są źle zwymiarowane przez co traci swój urok. Ale ja jestem przewrażliwiony na punkcie Rabeniaków więc może przesadzam. ;) :D
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#11
Obydwie Scanie fajne, a co do naczepy to biorąc pod uwagę fakt, że należy do firmy świadczącej usługi pomocy drogowej, to może przecież ciągnąć naczepę po jakimś dzwonku. Tylko z tego tytułu wypadałoby ją trochę zniszczyć. :podstepny:
 
Reakcje
10.795 67 1
#13
Przyzwoicie wyszło , kolor ładny . Jakbym go robił dla siebie to bym dał zwykły ciągnik , albo ten ale w dwóch osiach . Te logo na boku cysterny to chyba by lepiej pasowało na tyle naczepy .
 

Podobne wątki