• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy TomekM

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.530 68 0
Jeszcze jedno zero i będziesz czuł oddech Tomka na plecach (oby nie dosłownie) :LOL:
Jeszcze kilka prezentacji autobusów i też się zarażę :cenzura:
Tomka autobusy są obłędne więc nie ma się co dziwić że też Cię zaraza dopada
Dzięki Panowie za docenienie ;) Rafał, autobusami lepiej się zarazić niż "coroną", a masz tam jakiś wątek w tym temacie zaczęty z tego co pamiętam ;)
Marcin, nie masz się co bać mojego oddechu, ja już go Michałowi obiecałem kiedyś w jego wątku :ROFL:
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.530 68 0
Dzięki Panowie za oceny i komentarze ;)
Rzutem na taśmę drugie malowanie Magirusa z Hamburga, tym razem czerwono-czarny Verkehrbetriebe Hamburg-Holstein, firma ze znacznie dłuższą historią niż Hamburger Hochbahn bo datującą się na 1907 r. obecną nazwę przyjęli w 1954r., wcześniej nazywali się BGE czyli;
Bergedorf-Geesthachter-Eisenbahn, i są dwa modele ze starym logo które kiedyś Wam również pokażę;)
https://www.hamburger-fuhrparklisten.de/26.busbilder/5600vhh6401/slides/6433-11,VHH,EI.html
A1.png
DSC_0397.jpg
DSC_0399.jpg
DSC_0400.jpg
DSC_0404.jpg
DSC_0405.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.530 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj ostatni z trylogii Magirusa, przy czym na koniec roku zapowiedziane są nowe linie więc do tematu wrócimy, obiecuję ;)
Różowy schnellbus ;), wersje na linie pośpieszne posiadają inny kształt nadkoli oraz świetliki nad oknami, w liniach pośpiesznych byla też wykorzystywana dłuższa odmiana modelu LS12 (fot.2).
Tak jak pisałem model bardzo fajny, szkoda tylko że brekina przestała się starać jeżeli chodzi o dopieszczenie tylniego oświetlenia, fotki porównawcze z MB O 305 gdzie jest to zrobione wzorcowo, bo idealnie to robiło tylko VK-Modelle w swoich Manach 750.
https://www.hamburger-fuhrparkliste...hha5200/slides/5268-12, HH-US 268,HHA,EI.html
A1.png
A2.jpg
DSC_0439.jpg
DSC_0440.jpg
DSC_0441.jpg
DSC_0442.jpg
DSC_0444.jpg
DSC_0445.jpg
DSC_0447.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki