• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zaniemyśl H0e

  • Inicjator wątku Zv
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Z

Zv

Gość
#1
Most na Luciąży niemal skończony więc trzeba coś do niego dobudować. Stacyjka wąskotorowa Zaniemyśl. nieco skrócona dopasowana do modułów o całkowitej długości 240cm. Skręcam dziś skrzynki tymczasem wersje wirtualne. Czy w Zaniemyślu buł semafor wjazdowy?
 

Załączniki

OP
OP
Z

Zv

Gość
#4
Mam tylko to co na fotce. Na imprezę - za mało. Digitraxowe mogą być ofk.
 

WM-MODEL

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.730 14 0
#11
Zvolack... co to jest??? Co to niby ma być???
:confused:

Z jakichś starszych blaszek poskładałem przed chwilą wykolejnicę, tak jak to ma mniej więcej wyglądać ;)
Trochę niedokładnie... ale to z pośpiechu :D
wm-wykolejnica-1.jpg wm-wykolejnica-2.jpg wm-wykolejnica-3.jpg wm-wykolejnica-4.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#12
Ze niby co ci sie nie podoba robaczku ?Tak to ja tez poskladalem. Poczekaj spokojnie składam drugą :) pomaluje aerografem bedzie śliczna.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#16
ha ha faktycznie :) zakradł się i straszy :) Kiedyś gość mi zajechał drogę to mu nim wtłukłem... woziłem go w aucie na desce z przodu :)
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#18
Żeby swobodnie pojeździć sobie w domu i na wypady na spotkania zrobiłem kiedyś stację techniczną - szufladę, teraz to jej trzeci żywot. Najpierw była eNkowa potem hezerowa a teraz mix :) h0/h0e/N. Półkę do Miniboxa i fredotrzymacze można zamocować do obsługi z obu stron. Dziś w nocy nie mogąc spać z powodu burzy zrobiłem ręcznie napędzany patencik zastępujący w pewnym stopniu obrotnicę.
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 6
Wąskotorówka 19
Wąskotorówka 31
Wąskotorówka 119
Wąskotorówka 7

Podobne wątki