• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Metal h0e

K

Kpt.Nemo

Gość
#5
popowe napisał(a):
odlewy żeliwne
Gdzie widzisz odlew żeliwny, widziałeś kiedyś taki odlew, czemu w tym kraju zabierają głos laicy, z chęci zaistnienia (wybacz) czy z głupoty (wybacz tym bardziej), oczywiście odlewa się z żeliwa precyzyjne wyroby, są jeszcze mistrzowie w tym fachu, choć to niepopularne zajęcie, ale na Boga nie aż tak precyzyjne, oj chyba najlepszym dla nacji naszej rozwiązaniem byłoby gdyby olbrzymia kometa centralnie w miejscowość Piątek uderzyła, tak ze 30 km średnicy, i skończyłoby się za jednym zamachem.
 

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
#6
Kpt.Nemo napisał(a):
popowe napisał(a):
odlewy żeliwne
Gdzie widzisz odlew żeliwny, widziałeś kiedyś taki odlew, czemu w tym kraju zabierają głos laicy, z chęci zaistnienia (wybacz) czy z głupoty (wybacz tym bardziej), oczywiście odlewa się z żeliwa precyzyjne wyroby, są jeszcze mistrzowie w tym fachu, choć to niepopularne zajęcie, ale na Boga nie aż tak precyzyjne, oj chyba najlepszym dla nacji naszej rozwiązaniem byłoby gdyby olbrzymia kometa centralnie w miejscowość Piątek uderzyła, tak ze 30 km średnicy, i skończyłoby się za jednym zamachem.
Nie denerwuj się tak Kapitanie, trza jeszcze pożyć
 

martinezo

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#7
Radykalne rozwiązanie Drogi Kapitanie.
Ale "na Piątek" się zgadzam. Zero zastanawiania, przemyśleń... zadumy... PRZERAŻENIA !! - "Panie to był moment" 8)
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#8
martinezo napisał(a):
Radykalne rozwiązanie Drogi Kapitanie.
Ale "na Piątek" się zgadzam. Zero zastanawiania, przemyśleń... zadumy... PRZERAŻENIA !! - "Panie to był moment" 8)
Dlatego wybrałem to miejsce, inni z zewnętrznych obszarów będą dłużej "zchodzić z łez padołu" my nie zdąrzymy buścić bąka.
Ale czy nie mam racji, nadprodukcja idiotów, wręcz debili jest oszałamiająca, niemoc na co dzień, niekompetencja itd.itp. tylko fizyczna eliminacja jest wyjściem, jeśli nie całej to części tej nacji.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#16
Kapitanie: nie ładnie tak ostre słowa rzucać :|
Za znawce się nie uważałem ale za laika też nie :p
Napisałem przecie, że pewien nie jestem. ;)
Wypowiedziawszy się, że to nie żeliwo powinieneś chyba mnie poprawić i napisać co to za materiał
A co do komety jak chcesz by spadła to niech spada byle nie na moją wioskę bo jest za piękna na zagładę.
No i szkoda by było mojej kolekcji :D
 

Mirek555k

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
6 1 4
#17
popowe napisał(a):
Kapitanie: nie ładnie tak ostre słowa rzucać :|
Za znawce się nie uważałem ale za laika też nie :p
Napisałem przecie, że pewien nie jestem. ;)
Wypowiedziawszy się, że to nie żeliwo powinieneś chyba mnie poprawić i napisać co to za materiał
A co do komety jak chcesz by spadła to niech spada byle nie na moją wioskę bo jest za piękna na zagładę.
No i szkoda by było mojej kolekcji :D
A Ty kolego jak chciałeś zabłysnąć ironicznym dowcipem na temat wiadomy, to powinieneś to czytelnie początkującemu modelarzowi przekazać. I nie tłumacz się głupio :!:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 6
Wąskotorówka 22
Wąskotorówka 19
Wąskotorówka 119
Wąskotorówka 7

Podobne wątki