• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zaniemyśl H0e

  • Inicjator wątku Zv
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Wykonałem kilka słupów z patyczków do szaszłyków. Izolatory zrobiłem w wersji bardzo uproszczonej jako krople kropelki. Pomysł ten podpowiedział mi jeszcze dawnymi laty Kpt. Nemo.
 

Załączniki

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Piękne zdjęcie, przypuszczam, że z pierwszej połowy roku 1989. Widać wymienione szyny na torze głównym. Pociąg prowadzi Px48-1756. Wrócił on w pod koniec sierpnia 1988 r. z naprawy średniej w Pile. Na dymnicy widać kawałek przyspawany blachy, celem zakrycia lub uszczelnienia przerdzewiałego miejsca. Parowóz ten pomalowany był cały na czarno, z pomarańczowymi czołownicami. Zachował też praktycznie oryginalny wygląd. Później, po naprawie głównej z początku 91 r. wstawiono mu powiększoną i szpecącą nieco całość sylwetki dymnicę.
 
OP
OP
Z
Drgneło. Teraz dwa tyg tylko stacja. Wreszcie! Lecimy z dachówką, nowe lampy dokladnie takie jak w Zaniemyślu ( Omkia rulez) jeszcze parę innych dupereli inlecimy z zielskiem. Na szczesie nie dużo go tam. Na Istebną bedzie pięknie.
20151014_205507.jpg
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Wspaniałe dzieło! Na tę stację chodziłem codziennie podczas wakacji szkolnych. Zawiadowcą był p. Czerniejewski. Przyjeżdzał zawsze do pracy szarym simsonem. Jako flagowego maszynistę ŚKD zapamiętałem z tamtych czasów p. Józefa Ciuka. To se ne vrati.
Dzięki, że Zaniemyśl żyje! Kłaniam się nisko Autorowi!
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 6
Wąskotorówka 19
Wąskotorówka 31
Wąskotorówka 119
Wąskotorówka 7

Podobne wątki