• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Waga ciężka - marpama28

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Tgl wyglada rewelacyjnie mozna sie pozachwycac
[DOUBLEPOST=1437903711][/DOUBLEPOST]Orlen fajnie ze masz takiego polaczka
[DOUBLEPOST=1437903823][/DOUBLEPOST]Kuuurcze ale bomba identyczny jest ;)
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
A tu znów pajęczyna zaszło. Pora posprzątać i pokazać coś nowego.

Dzisiaj Volvo FH3 z firmy Transport System.

W ciągniku podniosłem spoiler dachowy i dorobiłem cały osprzęt na ramie. Naczepa jest przerobiona z tej, którą oferuje AWM na Sommera. Kontener z AWMu.

1:1

DSC01833.JPG


1:87

IMG_3508.JPG

IMG_3511.JPG

IMG_3512.JPG

IMG_3515.JPG

IMG_3519.JPG

IMG_3523.JPG

IMG_3524.JPG

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. Piotrek :)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Mistrzowsko wykonany ślady użytkowania faktycznie dużo dodają,bardziej mi się podoba tak jak u Ciebie z podniesionym spojlerem :) poprostu pięknie wszystko wygląda
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 2 0
Piotrek...... Igła! no chłopie :) powalasz mnie z każdym kolejnym modelem (y) a swoją drogą to się nie pochwaliłeś że coś takiego moncisz :ROFL::ROFL::D REWELACJA!! zresztą wszystko co wychodzi z pod twojej ręki jest nie do opisania, i zarazem zapiera dech w piersiach ;)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Oglądałem już w Iławie więc moje zdanie doskonale znasz, ale tutaj pozytywnie zaskoczyłeś mnie sesją - szczególnie czwarta fotka. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Trzeba przyznać że na forum się już sporo modeli w barwach Polskich przewoźników do przewozu kontenerów pokazało . Ten wygląda fantastycznie . Tak trzymaj i częściej pokazuj nowe modele :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.969 386 20
No i znów mnie zaskoczyłeś pozytywnie. Pięknie wykonany model z ogromną dbałością o szczegóły. Piękny..., po prostu piękny... Oglądam i podziwiam... (y)
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
Świetny, ale to już normalka u Ciebie.:) Tylko ta tablica w naczepie trochę krzywo przyklejona, chyba że tak miało być.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
No i znowu nie wiem co powiedzieć. :D Petarda, podoba mi się to malowanie kabiny, szacun że podjąłeś się odwzorowania go i świetnie Ci to wyszło.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dziękuje wszystkim za komentarze :)

A dzisiaj coś w zupełnie innej dziedzinie. Wiem, że generalnie nadaje się do innego działu, ale na razie to jedyna odskocznia w temat budowlany.

Dzięki namiarom od Mikołaja udało mi się nabyć koparko ładowarki JCB 3CX z Motorartu. Generalnie wykonane są bardzo fajnie wykonane, ale u mnie żadnego nie ominą poprawki :D
A oceńcie je sami :)

IMG_4989.JPG

IMG_4996.JPG

IMG_5001.JPG

IMG_5002.JPG

IMG_5052.JPG


Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, Piotrek ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10

Podobne wątki