• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Waga ciężka - marpama28

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Świetne modele. Najbardziej spodobało mi się Iveco Konig, swego czasu bardzo często widywałem zestawy od nich w mojej okolicy. Wydaję mi się tylko, że ta firma nie użytkuje chłodni ale mogę się mylić.
 

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
Ciekawe pomysły nad przeróbkami Iveco, mnie intryguję zielone Volvo z naczepą Lamberet, nigdzie jej nie znalazłem, albo ślepy jestem.
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Ciekawe pomysły nad przeróbkami Iveco, mnie intryguję zielone Volvo z naczepą Lamberet, nigdzie jej nie znalazłem, albo ślepy jestem.
Co do zielonego Volvo, jego jeszcze nie skończylem w 100% dlatego przewija się bardziej jako tło :)

Co do wcześniejszego pytania odnośnie lusterek, zastosowalem tutaj odlew żywiczny wlasnej produkcji, oparty na bazie lusterek metalowego modelu z firmy Eligor.

A co do pierwszej generacji Stralisa... To baza juz jest, brakuje jednak czasu i weny ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Parę dni temu miałem pisać prośbę o zdjęcia "puszkowozu"... Jest naprawdę zaj.....ty... Gratuluję i zazdroszczę talentu...
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Witajcie :) Dziękuję za wszystkie wcześniejsze komentarze.

Korzystając z chwil wolnych w wakacje dokończyłem kolejny model. Dziś pora na:

Volvo FH4 V.D Vlist

Jest to oryginalny model z Herpy z moimi poprawkami, bez których niestety by się nie obyło.

W ciągniku dodałem:
- Nowe zbiorniki paliwa, zgodne z oryginałem
- Wieże za kabiną,
- Zmiana kogutów oraz inne detale

Naczepa dostała jedynie kosmetyczne detale.

Do całego zestawu dodałem też koparkę Atlas 1604 LC z Kibri. Wszystko zostało wykończone odpowiednimi detalami, żeby wyglądało jak najwierniej oryginałowi.

1:1 (truck-spotters.eu)

36198_dd61409743c8bd063ae68565b3517db63e70ead5.jpg


1:87

IMG_7563.JPG

IMG_7566.JPG

IMG_7570.JPG

IMG_7572.JPG

IMG_7573.JPG

IMG_7574.JPG

IMG_7577.JPG

IMG_7583.JPG


Jak widać BAG nikomu nie odpuści :p

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania, Piotrek ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10

Podobne wątki