• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

U Heńka na torach

OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.064 36 0
#21
Kolejny wagon do prywatnej kolekcji to węglarka dwuosiowa Es (Wddo) OPW (Roco66404). Pokusiłem się o zrobienie ładunku ;) Wagon będzie dobrze pasował na planowaną bazę GS gdzie przewiduje spory skład złomu.

DSC01764.JPG
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#26
W GSie na złomie musi być coś emaliowanego - garnki i miski mogą być trudne do wykonania ale może np... pralka Frania:rolleyes:
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.064 36 0
#30
Będą i wiadra, jak jeździłem z dziadkiem na tą bazę GS, to swego czasu na złomowisku, nawet warszawa stała z otwartą klapą :D
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.064 36 0
#31
Przyjąłem ostatnio pokaźną walizkę z taborem do zniszczenia ;)
Na pierwszy ogień poszła cysterna do przewozu smoły Uh(Rh) Zakłady Koksownicze Zabrze - Tillig 500975.

DSC01845.JPG


DSC01847.JPG


DSC01848.JPG
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#34
No tak, a kolega Henryk, jak zwykle... zachowuje się jak rasowy dealer:cool:. Mówi, że ma w domu walizkę taboru, a cyka po jednym wagoniku:podstepny:. Choć wie, że ludziska są mocno uzależnione od jego obrazków;)
 
OP
OP
Heniek_Star

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.064 36 0
#36
No tak, a kolega Henryk, jak zwykle... zachowuje się jak rasowy dealer:cool:. Mówi, że ma w domu walizkę taboru, a cyka po jednym wagoniku:podstepny:. Choć wie, że ludziska są mocno uzależnione od jego obrazków;)
Spoko Adaś, troszczę się żebyś nie przedawkował :D A walizkę mam tylko nie wszystko jeszcze zniszczone ;)

Ladna patyna, ale moze by tak skusic sie na zlutowanie poreczy na tej cysternie. O wiele fajniej by wygladala;)
Zgadzam się. Niestety nie jestem biegły w tej technice, a pyzatym zlecenie obejmuje tylko patynę bez rasowania ;)

Tymczasem z warsztatu schodzi cysterna PEC do przewozu asfaltu Uah(Rrh) 66552 Roco

DSC01853.JPG


DSC01857.JPG


DSC01829.JPG


Epoka IV
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#39
Im jestem starszy tym bardziej lubię wapniarki:rolleyes: Już się chyba wapniak robię:LOL:
Piękna:love:. Sam projektuję dziś swoje wapniarki i muszę powiedzieć, że to jest ideał do którego dążę(y)
 

Podobne wątki