• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Brodagaz

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
F80 mało już ich jeździ na drogach, ciekawy model. Mogę spytać o ilość wszystkich modeli w kolekcji? Jeszcze trochę zajmie mi obejrzenie każdego działu.:)
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Wow gratuluję. Ciekaw jestem, jakby wyglądała cała na zdjęciu i ile by miejsca zajęła. Możliwe, że jest największa w Polsce, chyba, że ktoś ma jeszcze większą, ale jej nie pokazał na forum, czy wystawie.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.425 108 2
Wow gratuluję. Ciekaw jestem, jakby wyglądała cała na zdjęciu i ile by miejsca zajęła. Możliwe, że jest największa w Polsce, chyba, że ktoś ma jeszcze większą, ale jej nie pokazał na forum, czy wystawie.
Ponad 20 lat zbierania to trochę tego się nagromadziło , czy największa w Polsce ? Raczej nie :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.414 47 0
Nietypowe rozwiązanie jak Herpę żeby umieścić figurkę kierowcy. Do tej pory widywałem to w ciężarowych pisankach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.954 386 20
Nietypowe rozwiązanie jak Herpę żeby umieścić figurkę kierowcy. Do tej pory widywałem to w ciężarowych pisankach.
No i masz rację, bo oryginalny model wydany przez Herpę nie ma kierowcy. To musiała być ingerencja dodatkowa któregoś z posiadaczy modelu.
 

Podobne wątki