• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Strażackie - Brodagaz

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#3
Skacz z zabudową Metz'a zdecydowanie numer jeden tej prezentacji.Tablice rejestracyjne to zapewne dodatek bo atpie aby Herpa je zrobiła.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#10
M

Maverick

Gość
#11
Nie wiem dlaczego ale ja mam sentyment do tych starych modeli i chyba dlatego, ze od takich wlaśnie zaczynalem swoją przygodę z kolekcjonowaniem. Zawsze bedę je lubil.
 

Simon

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Iveco jako hakowiec bardzo mi się podoba, ale jeszcze lepiej wygląda drabina na magirusie. Takich autodrabin jeździ kilka po Polsce. :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#16
Mercedes z zabudową najlepszy z tej prezentacji. Miałem kiedyś trzy różne sztuki, została jedna moim zdaniem najciekawsza, nie długo ją pokażę na forum.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#17
Mercedes prezentuje się bardzo atrakcyjnie, niczym rodzimy Tarpan;) , Berliet natomiast bardzo urokliwy, mnie on wydaje się dość filigranowy.
 

Podobne wątki