• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Rolnicze - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#2
Traktorek fajny, ale jak byś napisał co to za marka, to byłoby fajniej oglądać.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#4
Ten temat lubię mało poruszany na forum. Sam mam tylko parę samych maszyn u siebie. John Deere z ładowaczem czołowym fajny sprzęt rolniczy.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#7
Można być pewnym, że w tym temacie będzie się dużo działo, sądząc po mocnym początku. Wiking zdaje się mieć bogatą ofertę maszyn rolniczych. Sam John Deere świetny.:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#11
John-y elegancki , "nic tylko e niedziele na sume jeździć" jak to powiedział pewien rolnik . Maszyny rolnicze są ciekawym tematem jako ładunki na pojazdy ciężarowe , a że u Brody tego mnogo to można kombinować .
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#16
Z Jelczem lepiej.Mam jednak dwie uwagi, pierwsza to kup sobie jakiś polski wagon bo ten niemiecki nie pasuje a druga to jednego Ursusa możesz mi wysłać bo dwa Ci nie są potrzebne.:p
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#18
Z Jelczem zdecydowanie lepiej. Teraz pokaż same traktory, bo burty trochę przeszkadzają w oglądaniu traktora.
 

Podobne wątki