• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Stacja techniczna Szuflandia.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Z

Zv

Gość
Moja szuflada ma ładnych kilka lat.. służy mi jeszcze od czasów aktywnej zabawy w N. W ostatnich dniach przekułem ją całkowicie na H0e z jednym torem H0, dodatkowo dwa tory "parkingowe" dla lokomotyw i w dolnej części tor do programowania. Długość użyteczna torów to 95 cm. W weekend zamontuję jeszcze jarzma do Nemo i nowe rurowe nogi. Na stałe jest zamontowany Spax i LNbox. Zamontowałem też na stałe trafo 220v dzieki temu razem z Miniboxem przykręcanym z dowolnej strony na dedykowanym uchwycie całość stanowi taki zestaw "plug nad play"

20160428_113858.jpg 20160428_113919.jpg

OP
OP
Z

Zv

Gość
Jeszcze obowiązkowy gadżecik.. pólka wysuwana na prowadnicach do szuflad. Koniec ze stolikami czy brakiem miejsca na spotkaniu.

Polka.jpg

OP
OP
Z

Zv

Gość
Szuflada uzupełniona o tor testowy i rolki. Rolki zrobilem sam wg inspiracji rolkami MarionZeller. Wymiary dopasowalem tylko do wlasnych potrzeb. Nieco pracochłonne ale da sie w 3h takie cacko zmontować.

Po dalsze postępy moich prac modelarskich oraz kontakt ze mną zapraszam na mój fanpage na Facebook.

20160511_212326.jpg 20160511_212411.jpg

Kris

Znany użytkownik
Maciek, możesz coś więcej o tych nogach napisać? Na czym polega patent, gdzie takie nogi można dostać, jaki jest system mocowania itd ? Może być na pw.
Thanks from the mountain ;)

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.