• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Spalinowo-elektryczny hyde park (ale tylko nasze koleje i bez czasów współczesnych)

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.993 498 33
to standartowe okienko występujące w wagonach bagażowych :)
To był wagon starszego typu, nie, nazwijmy to umownie, pochodzący od typu Y, lecz starszy, powojenny (z pamięci nie podam typu). Można to poznać choćby po wózkach. Przynajmniej jeden taki wagon pomalowano w kolory kremowo-czerwone, wg schematu "Odry". Jeździł głównie w Ex "Opolanin".
 
OP
OP
Szwed1978

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.351 58 3

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.203 51 6
Wyrzucono mi w napadzie jakiejś nadgorliwości to zdjęcie na bocznicę, więc je wstawiam tu raz jeszcze, bo ciekawe i chyba warte pokazania:
Sprawdźmy szybko czy to zdjęcie się tu nadaje:
Spalinowo jest bo mamy silnik spalinowy. Elektrycznie jest bo taką mamy przekładnie. Nawet park jest - jakiś kilometr za miejscem postoju tego składu.
SU-46 022 10.10.04 Ł mini.jpg

[DOUBLEPOST=1419155087,1419154681][/DOUBLEPOST]Zapomniałem dodać: Wolsztyn 10.10.2004
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.645 56 5
Bardzo ładną fotkę wstawiono na FB-PTMKŻ . Czersk zawsze mnie się podobał , ale po tym zdjęciu jeszcze bardziej....SM? + 2 x Y Goerlitz -1990r.
SM42 Czersk 09.09.1990 r..jpg
 

Podobne wątki