• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
CIeszę się że mam dwie zamówione u producenta i trzecią dokupiłem w sklepie w Rybniku. Oj ślicznie będzie wyglądać skład IC od Acme z taką siódemeczką IC :love:
 

pptasinski

Aktywny użytkownik
Reakcje
77 0 0
Ech nie mogę się doczekać.. Kiedy moje cacuszka przyjdą. Żałuję że tym razem mnie nie będzie na giełdzie w Warszawie. Pozdrowienia z zimowej Białki Tatrzańskiej :)
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Najlepsze jest to, że ja już nawet nie pamiętam co zamówiłem. Ze strony Modelcenter niewiele wynika, a pojutrze jadę na dwa tygodnie pod namiot. I co ja teraz mam zrobić??
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.987 24 8
Na pewnym etapie przestalem obserwowac watki dotyczace EU07, ktore sie pojawialy, zamykaly potem znowu pojawialy itp ....., ale czytajac dzis kilka ostatnich wpisow widze, ze chyba w koncu EU07 pojawil sie na rynku?
Jezeli tak, to czy wiadomo tez cos na temat slawnego " limitowanego" modelu, na ktory zapisy byly w Piotrkowie? Firma nigdy sie chyba na ten temat nie wypowiedziala i mimo wczesniej deklarowanego przez nich kontaktu z kazdym, ktory sie wtedy zapisal, jak do tej pory nikt sie do mnie nie odezwal w tej spawie.

Nie wiem czy ten wpis przeczyta, jakis przedstawiciel producenta, ale mam pytanie czy model jest dwusystemowy (jak deklarowano na poczatku) i czy producent juz wie jaki rodzaj odbieraka pradu ("buta") trzeba tam zamontowac? Kiedy zadalem to pytanie kilka miesiecy temu nikt ze strony producenta nie umial mi odpowiedziec na to pytanie.
 

Walter Rusin

Jasnowidz roku
Reakcje
45 1 5
Oj niedobrze ze mną...

Obudziłem się w środku nocy bo przyśniło mi się że w końcu otrzymałem e-mail od Roberta w sprawie moich modeli z listy. E-mail miał tytuł "Pozytyw 41" a jego treść zaczynała się od "Akurat w tym przypadku niestety nie mam dobrych wieści" po czym krótko opisany był powód że w przeciwieństwie do innych osób z listy nie wpłaciłem zaliczki a tak w ogóle to to za dlatego żeby mi ten model wysyłać. Przypomniałem sobie że wpłata zaliczki była w formie zakupu kilku z dostępnych bombonierek w kształcie serca (bo idą walentynki...). W przypływie paniki zacząłem zamawiać modele powtórnie przez Świat Modeli w Rybniku.

No naprawdę leczyć się powinienem...
 

Bardi78

Użytkownik
Reakcje
5 0 0
Proszę tylko o info czy ktoś kto zamawiał loki w lipcu dostał maila z prośbą o wpłatę wymaganej kwoty?
Z góry dzięki.
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Koledzy nie chcę aby odebrano mój post jako doszukiwanie się dziury w całym, bo model jest ekstra - chcę tylko się dowiedzieć. Czy to jest normalne, że te pantografy tak się ustawiły w pozycji złożonej? Nie powinny się równo ustawiać po złożeniu? Mam na myśli fotki gotowej ze ŚMR. Wydaje mi się , że na widoku z boku jeden leci na przód, a na widoku z przodu na bok. Mam zamówione 2 sztuki SM i chciałbym wiedzieć. Gdzie się zapytać, jak nie na forum? Czy to jest kwestia, że to nie jest tak, że się składa zawsze 'jak trzeba' i samemu trzeba sobie równo złożyć? Pytam bo nigdy elektryków do tej pory nie miałem (oprócz EU07 PIKO, ale już pchnąłem na alledrogo). A wiadomo, że każdy chciałby mieć model 'idealny'. Jeśli to jakiś feler to najwyżej spróbuję poprosić w sklepie aby wybrali jakąś lepsiejszą (jak się da).
 

Załączniki

  • 85,2 KB Wyświetleń: 452
  • 121,5 KB Wyświetleń: 433
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki