• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Nie siej paniki bo działa cały czas. Są już dostępne wszystkie modele z katalogu.

http://esklep.modelcenter.pl/Tabor/Lokomotywy/Seria-H0-EU07-303E/EU07-539.html (przykładowy link)

Ponadto dołączono świetlni zrobioną instrukcje obsługi w PDF z pełnym opisem.

http://www.schlesienmodelle.de/files/eu07/dokumentacia/Instrukcia_303E_H0.pdf
Dzięki za link, akurat do tej właśnie lokomotywy, która mnie najbardziej interesuje :) A tak w ogóle, to chyba w owej instrukcji na samym dole to już zdjęcie ostatecznego modelu jest chyba :) no i nie działa link do sklepu ze strony modelcenter.pl...
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Tak, śruby na dachy są, białe stopnie poprawione odbieraki... no chyba że to jakiś prototyp T2, ale tutaj potwierdzić mogą tylko producenci...
 

Gonziak

Znany użytkownik
Reakcje
76 0 0
Z uwagi na kolor bumerangów ja również mam nadzieję, że jest to model przedprodukcyjny. No chyba, że to tylko zdjęcie kiepsko zrobione i ich kolor tak dziwnie wyszedł.
 
Ostatnio edytowane:

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Smr wysyła zaproszenia do wpłacania za modele. Wiec już tuż tuż.
Od 6 mają rozsyłać.
Tylko co? Bo nikt jeszcze nie widział modelu.
Będzie zdjęcie będzie wpłata.
 
P

ps

Gość
Nie siej paniki bo działa cały czas
Ja nie wiem jak działało w tygodniu, bo mnie nie było, ale teraz próbuje - i nic z tego.
Miałem konto, miałem mieć informacje o produktach.
Nie mam nic.
Mało tego - wyczytałem w pewnym sklepie, że tylko on będzie miał w sprzedaży model EU07-457, który mnie interesuje.
A o takiej "wyłączności" nie było wcześniej mowy.

I pozostał tylko ... niesmak.

Dziękuję, CoCu, za wprowadzanie mnie w błąd poprzez GG.....
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.863 116 22
Ja nie wiem jak działało w tygodniu, bo mnie nie było, ale teraz próbuje - i nic z tego.
Miałem konto, miałem mieć informacje o produktach.
Nie mam nic.
Mało tego - wyczytałem w pewnym sklepie, że tylko on będzie miał w sprzedaży model EU07-457, który mnie interesuje.
A o takiej "wyłączności" nie było wcześniej mowy.
I pozostał tylko ... niesmak.
Dziękuję, CoCu, za wprowadzanie mnie w błąd poprzez GG.....
Przestań gościu wreszcie siać panikę na tym forum. Każda nasza potyczka to zaraz kilka postów twoich i tobie podobnych. A później żale że nic tu nie piszemy.
Przez takich jak ty, tracą Ci dla których tu pisałem o naszym modelu.
Albo pracujecie dla konkurencji (tylko że w takie teorie spiskowe to ja nie wierzę), albo tak właśnie wam się nudzi, że wymyślacie coraz to nowe żale i problemy.
Strona jest w trakcie większych zmian i wkrótce znów będzie działać.
Ale spoko, wymyślajcie dalej teorie spiskowe.


EDIT
Celowo podkreśliłem sedno sprawy. Przepraszamy tych klientów, jacy cieszyli się że mieli z nami kontakt tu na forum. Ale wobec sytuacji tak głupich jak ta powyżej, nie mieliśmy wyjścia innego jak tylko zamilknąć zupełnie. Mimo to wciąż niektórzy we wszystkim doszukują się kolejnych problemów.
Wkrótce jednak wynagrodzimy Wam to modelem.
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
aaa napiszę co tam

jestem bardzo ciekawy, który z nas by zainwestował sporo kasy w projekt loka, poświęcił od cholery czasu na plany i całą produkcję, uzgodnił wszystko, aby to wyszło, latał do Chin co by chińczyk skumał gdzie leży Polska i co to jest EU07 :) ścigał się z konkurencją i z czasem, i walczył z mądralami na forum
echhh

no który z nas???
bo ja nie....

ja osobiście w Roberta i spółkę wierzę od prawie dwóch lat, czekam na EU07 spokojnie i ani razu na nich nie plułem
dziwny ze mnie przypadek .......
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.863 116 22
Mam prośbę.
Proszę wszystkich tych, jacy mimo naszych potyczek nadal czekają na nasz model, by od teraz nie pisali w tym wątku. Wtedy będą tu pisali tylko ci, jacy i tak mają to wszystko gdzieś, a ich celem jest tylko i wyłącznie pisanie głupot. Wtedy szybko wyjdzie kto należy do jakiej grupy.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Proponuję zamknąć wątek dla dobra ogółu. Dyskusja pozbawiona jest sensu a producent nie wyciągnął żadnych wniosków z własnego postępowania. Co więcej, napuszcza użytkowników forum na klientów, których uważa za niewygodnych.
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
Ja tam cały czas czekam.... Mam nadzieję, że wcześniej czy później modele dołączą do mojej kolekcji. Kiedy to tak prawdę mówiąc mniej już mnie obchodzi.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
A tak z ciekawości to już nie drugi zamykany wątek o EU07 SM?
Dowodzi to tylko jednego, że co po niektórzy nie wyciągają wniosków z poprzednich działań.
Liczyłem po cichu że wszyscy się wyżyli w poprzednich wątkach i tu z racji bliskiej premiery modelu będziemy mogli się delektować merytoryczną dyskusją i konkretami.
Chyba się trochę przeliczyłem....
A najbardziej dziwią mnie osoby co tak ordynarnie bluzgają na SM i Roberta, widzę że zostało w tych ludziach trochę mentalności że coś się należy i kropka, a jak tego nie dostaną to szlachta wielce oburzona.

Mam jeszcze prośbę, chciałbym znaleźć na pw racjonalne uzasadnienie każdej negatywnej oceny.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki