• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Schlesienmodelle - modele lokomotyw serii EU07/EP07

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
Powiem tylko, że gdybym ja u siebie w pracy prowadził taką politykę "informacyjną" wobec klientów a później próbował odwracać kota ogonem, nie wspominając już nawet o sposobie zwracania się do ludzi, już dawno musiałbym szukać sobie nowego zajęcia.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Miałem nie pisać, ale napiszę ;-)
Niestety muszę zgodzić się z dwoma moimi poprzednikami, @WITKOIM i @Michał_P.
- Nie ma co paplać i strzępić po próżnicy języka. A jak się papla, to najlepiej żeby byłą w tym informacja, jakaś. Dotyczy to niestety też @CoCu , po co piszesz, jak nic nie masz do przekazania? Większość czeka na model, niektórzy nawet go kupią jak będzie dostępny.
- Polityka informacyjna najpierw prowadzona była super profesjonalnie, i wszystko co @CoCu pisał było dla mnie mega profeską. Pamiętacie jakie było euforyczne nastawienie do was wtedy?
Ale jak wszyscy wiedzą świat nie jest usłany różami i zawsze coś może się spier...ć. I niestety dojrzałość / profesjonalność sprzedawcy można oceniać po jego zachowaniu w sytuacji kryzysowej. Tu niestety duży minus dla SM, bo każda wpadka może być rozegrana fair i nie fair w stosunku do klienta. Niestety ta nie do końca fair zawsze w końcu obraca się przeciwko sprzedawcy i tak jest niestety w waszym wypadku.
Wystarczyło uczciwie na forum powiedzieć że mamy jakiś problem, nie chcemy o tym mówić publiczne, lub nie wiemy do końca kiedy będzie model, albo że nie chcemy o tym mówić publicznie i zakończyć. Dostalibyście baty, ale pozostałoby zaufanie.
A tak, pozostaje trochę niesmak.
Jutro modele mają być wysyłane, a tak naprawdę od strony producenta nikt się nie wypowiedział. Nie mowie tu nawet o sesji zdjęciowej w stylu konkurencji, ale o uczciwej prostej i krótkiej informacji.
Trzeba jakoś to zaufanie i postrzeganie na rynku odbudować.
Ale to wasza broszka i wasza kasa, więc się więcej między wódkę i zakąskę wpi..ć nie będe.
Powodzenia.
 
P

ps

Gość
Każda nasza potyczka to zaraz kilka postów twoich i tobie podobnych.
I tu niestety trafiłeś kulą w płot - bo nie brałem udziału w dyskusji typu "bicie piany" ani przeciwko Tobie, ani przeciwko Twojemu partnerowi biznesowemu czy też przeciwko projektowi.
Tym samym obrażasz mnie.
Sam sobie teraz wystawiłeś laurkę. Bardzo mało profesjonalne z Twojej strony.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
Nie mogę wyjść z podziwu że Wam się jeszcze chce, strach pomyśleć co będzie jak już wyjdą te EU07. Dalibyście już sobie spokój to już nie tyle nudne co i żałosne się robi.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.359 56 1
Myślę, że pojawienie się modelu rozwiąże większość spraw - większość napięcia wynika chyba z frustracji, że modelu który prezentuje się bardzo dobrze i jest od dawna oczekiwany jeszcze nie ma ;)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
W niedzielę będzie do kupienia w Warszawie, podczas giełdy w MK. Będzie można zdobyć autograf jednego z twórców modelu.(y)
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
To normalne, że odbieraki pantografu w tym modelu są inne?
Tak, to jest bodaj model lokomotywy dopuszczonej do ruchu w Czechach (z czasów kiedy u nas nie używano ślizgaczy grafitowych czy jakoś tak), w związku z tym jeden z pantografów jest przewidziany do pracy pod siecią czeską a drugi polską...
EDIT: znalazłem, lokomotywa ma na imię "Janička" :)
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki