• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A

OLF

Znany użytkownik
Reakcje
1.251 32 10
Różnice w wykonaniu malowania są - to jest fakt.
Stan wzroku i zdolność spostrzegania - czynniki indywidualne
Czy ma to znaczenie czy nie - kwestia gustu.

Ja nawet na tym zdjęciu (słaba ostrość, dzięki za przycięcie!) widzę i nie kupię. I co z tego?
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
Popatrzcie na ten po lewej: najpierw na zielony pasek, później na duży biały pas z niebieskim. Później analogicznie na model z prawej. Na zdjęciach widać o co chodzi. Na żywo nie widziałem więc mam porównanie tylko tyle co ze zdjęć :niepewny:
Na żywo zwłaszcza widoczna jest różnica na tym białym pasie, gdzie jest logo i napis PKP Intercity. Widać takie kropki, a sama biel wpada w taką szarość i tu jest problem. To jest pierwsze co wpada w oko po zobaczeniu tego wagonu. Niestety widziałem na żywo tylko 2 klasę, nie mogę więc wypowiedzieć o barze, 1 klasie i kuszetce.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki