• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Otworzyła się klapa od zsypu z...

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.139 120 0
Gdzie tak jest napisane? Na stronie Modelcenter? No chyba nie. Proponuję sprawdzić dokładnie a nie sugerować się obrazkami.
Tak, na tej stronie. W normalnym sklepie, jak towar jest niedostępny to po najechaniu kursorem na symbol koszyka kursor pokazuje że jest niedostępne. Albo w ogóle nie ma symbolu koszyka. A tu jest. Klikasz i... efekt jak napisałem powyżej.
 

Wojciech49

Aktywny użytkownik
Reakcje
199 1 0
No właśnie sam koszyk jest dla mnie obrazkiem, bo generalnie jest tak jak napisałeś że po najechaniu kursorem jest np. przekreślone czerwone kółko. Ale w różnych sklepach jest różnie z tymi koszykami. W tym konkretnym przypadku po kliknięciu w koszyk przechodzisz na stronę z wybranym modelem i tam już koszyka nie ma, tylko jest wpis - niedostępny. I dlatego nie warto się sugerować tymi "koszykami".
 

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
Duzi gracze tacy jak MM albo niemiecki MBL dajà ceny bez VAT-u przy wysyłce za granicę EU i zgarniajà jeszcze większy kawałek tortu. ( zgodnie z prawem).
Małym się nie chce i tracà ( mimo promocji dalej mi się nie opłaca kupować u nich).
Dlatego napisałem- z mojego punktu widzenia ;)
 

MateuszS

Aktywny użytkownik
Reakcje
122 12 0
Dla mnie różnica w cenie na ten moment to 7zł pomiędzy DCC a MM. A kilka @ trzeba było wymienić z DCC aby cena była ( powiedzmy ok ) biorąc pod uwagę fakt opłacenia zamówienia 1,5 roku wcześniej. Na przestrzeni ok. 2-2,5 roku DCC podniosło ceny jakieś 15-25% i nie są już tak atrakcyjni
 

void-tech

Znany użytkownik
Reakcje
640 16 1
@mareknyc to ile by cię kosztował ten Lech z dostawą? Z być może z cłem?
Jaki jest sens podawania cen bez VAT tu na forum, kiedy tu większość użyszkodników jest z PL?
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 19
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 18

Podobne wątki