• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2014

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Totalna i bezczelna przemalowanka wagonu Ls nr kat. 30181. Faktycznie bliżej oryginału jest roco. To jeszcze dopełniajac temat beczek to jak to wygląda w przypadku Tilliga?
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
521 41 1
Nie zamawiałem beczek od LS co prawda (chociaż kusiło mnie niezmiernie), ale jak czytam Wasze komentarze odnośnie ich podobieństwa, a raczej braku podobieństwa do pierwowzoru to włos jeży mi się na głowie... LS Models wyciął by taki numer??? o_O Masakra...
albo coś źle zrozumiałem...
 

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Z tego co się orientuję to LS nie ma w ofercie wagonów Zags. A ten model jest identyczny z innym ich wagonem całkiem innego typu. Ja akurat zamówiłem ale opatrzność nade mną czuwa i nie opłacilem.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
521 41 1
Też jestem mega zdziwiony i zdegustowany...

Dobrze, że jako czytający Wasze opinie, a nie właściciel tych bądź co bądź drogich cudeniek...

Innymi słowy mówiąc to faktycznie ładne, ale szkoda że przemalowanki... :confused:
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
521 41 1
Panowie, spokojnie - więcej kasy na siódemeczki będzie :p

Przynajmniej ja miałem taki plan, jak się okazuje dzięki Waszym opiniom, jak najbardziej słuszny ... (y)
 

Zonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
376 4 0
Również jestem zdziwiony ale zapłaciłem i czekam na paczkę więc jakie by nie były to i tak będą tworzyć ładny skład z Rocowskimi edycjami.
 
P

ps

Gość
Z tego co się orientuję to LS nie ma w ofercie wagonów Zags
Ma w ofercie cała kolekcję wagonów do przewozu gazów a brak oznaczenia "Zags" nie oznacza że nimi nie są.
wydaje mi się, że te wagony nie powstały z inicjatywy LS, tylko na zamowienie
Tego się nie dowiemy bo nikt się nie przyzna. Ja już mam swoją teorię na ten temat.
pierwsza partia produkcyjna rozeszła się w całości za nasza zachodnia granicą
Należy pamiętać o jednym - istnieją zbieracze i istnieją kolekcjonerzy. Ci pierwsi biorą wszystko jak leci i biorą prawdę producentów jako błogosławioną, zazwyczaj kasa nie ma znaczenia, ci drudzy chcą wiedzieć coś więcej i chcą mieć naprawdę namiastkę rzeczywistości.
Oczywiście jest coś takiego jak ... kompromis - ale nie dotyczy to LS-Models, który w tym przypadku ma lepszą bazę by być bliżej rzeczywistości. Problem w tym, że trzeba tego chcieć.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 223
Tabor 331
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 297

Podobne wątki