• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości PKP 2014

JarW

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dostałem informacje, że wypowiedzieli im umowę bez podania przyczyny :) Ciekawe czy to sprawka naszego ulubionego sklepu na forum :gwizd:
Być może... dopiero niedawno rozpoczęto tam ponownie sprzedaż Roco, a już wypowiedziana bez przyczyny (?!)
Dziwna sytuacja... w każdym razie "ulubiony sklep na forum" ma ceny z kosmosu i jeszcze żąda przedpłat...przepraszam - właściwie zadatków (zadatek przepada,
gdy się kupujący rozmyśli, a przedpłata nie - podlega ona zwrotowi udzielającemu przedpłatę), radzę osobiście modele Roco kupować np. MB-Lippe, gdzie nadal
wysyłka jest darmowa + otrzymuje się 3% rabatu w postaci punktów, a nie w tym "ulubionym" ...chyba, że ma ktoś inne miejsca o atrakcyjnych cenach
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Widziałem takie coś we Wrocławiu nalepione na ulicy- na to były naniesione kolorowe malunki wykonane olejnymi flamastrami. Fajnie to wyglądało- taka "kolej" w mieście :) choć wolałbym czyste, bez bohomazów. Najchętniej tzw. pomarańcze ;)
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Witam,
Właśnie zastanawiałem się, dlaczego poznikały zapowiadane nowe zestawy startowe ROCO.
Ja też - przy okazji zapytania o część zamienną Roco - dostałem od nich info (od Modelmanii), że Roco nie przedłużyło z nimi umowy.... czy coś takiego. Co to Roco tak zmienia zdanie? Spory czas nie było w sprzedaży produktów Fl i Roco, potem były, a teraz znowu nie....
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Przyjrzałem się, tam jest -x w oznaczeniu. Szczerze mówiąc nigdy na oczy - ani na zdjęciach - nie widziałem wersji z tym pomostem... Gdzieś przy okazji pytania o Bdn-x wyczytałem, że literka '-x' w oznaczeniu pojawiła się bodaj w 1990 i dotrwała do ok. 1993 roku, czyli raczej Va. Tylko czy dotyczy to wagonów towarowych?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 222
Tabor 305
Tabor 339
Tabor 1309
Tabor 297

Podobne wątki