• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ja zamawiałem i jestem w pełni zadowolony. Wykonanie, jakość jak dla mnie bardzo dobra. Tu możesz je zobaczyć: http://forum.modelarstwo.info/threads/nasze-półki-z-modelami.4366/page-22#post-300077
Możesz zamówić u niego różne wymiary tych gablot, takie jakie Tobie są potrzebne. Ja tak zrobiłem właśnie.
Dzieki właśnie napisalem do niego w sprawie gablot chyba najbardziej mi odpowiadaja i pasują do mojej aranżacji wnętrza, będę zamawiał 2 sztuki i pwwiesze je obok siebie. Gablotka będzie miała wymiar wewn. taki abym zmieścił na jednej półce 3 wagony po 303mm. Wcześniej myślałem o wykonaniu dwóch gablot o dlugosci 194cm ( na patencie z drzwi z ikei) jedna pod druga, byly tutaj na forum pokazane, ale tych drzwi już nie a w sprzedaży. Miałem założenie takie aby wyeksponowac wagony po 6sztuk na połce ale pozstane chyba juz przy tym co jest.

Ps. Jakie wymiary ma Twoja gablotka?
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
20141217_231640810_iOS.jpg 20141217_231648401_iOS.jpg 20141221_123204278_iOS.jpg 20141221_123221181_iOS.jpg
Dzieki właśnie napisalem do niego w sprawie gablot chyba najbardziej mi odpowiadaja i pasują do mojej aranżacji wnętrza, będę zamawiał 2 sztuki i pwwiesze je obok siebie. Gablotka będzie miała wymiar wewn. taki abym zmieścił na jednej półce 3 wagony po 303mm. Wcześniej myślałem o wykonaniu dwóch gablot o dlugosci 194cm ( na patencie z drzwi z ikei) jedna pod druga, byly tutaj na forum pokazane, ale tych drzwi już nie a w sprzedaży. Miałem założenie takie aby wyeksponowac wagony po 6sztuk na połce ale pozstane chyba juz przy tym co jest.

Ps. Jakie wymiary ma Twoja gablotka?
Drzwi są w sprzedaży w Ikei. Mają inną nazwę ale są takie same.
Generalnie należy szukać w osprzęcie do regałów Billy.
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Nic.
Nie otwieram.
:)
[DOUBLEPOST=1421061983][/DOUBLEPOST]Ale zgodnie z twoją sugestią wróciłem do koncepcji 3go zawiasu pośrodku i zawieszek do szafek kuchennych.
[DOUBLEPOST=1421062118][/DOUBLEPOST]PS. Muszę kiedyś jakieś ładne zdjęcia zrobić. A nie tylko telefonem.
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
Zdjęcia słabe ale coś tam widać , gablotki robione na zamówienie przez Kowalski wyroby - allegro .Niestety miejsca już od dawna brak , a modeli przybywa ,także czekam póki co na kolejną gablotę 120x80cm





 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki