• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

tuniu32

Znany użytkownik
Reakcje
81 0 0
Volvo dużo lepiej pasuje do tej naczepy niż IVECO . A ten Twój nowy nabytek w barwach DeltaTrans bardzo mi się podoba.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
396 37 5
Fajna ta laweta (y) Zmień w niej kola na Herpowskie to już w ogóle bedzie mega zajefajna. Nie wiem ale ostatnio coraz bardziej mi sie takie male lawety podobają.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
U mnie trochę zmian. Ostatnio dotarła przesyłka z zakupami i wreszcie mój biały Schenker będzie miał właściwy ładunek. KOntener z Hyunaia dostał nowy ciągik i też chyba lepiej się prezentuje. W naczepach i w bunkrze trochę podmalowałem światła.
IMG_5881.jpg
IMG_5882.jpg
IMG_5883.jpg
IMG_5874.jpg
IMG_5875.jpg
IMG_5876.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Fajnie, że moje składaki się podobają. Dziś dalsze zmiany w składanych zestawach, tym razem w EKB. Dotarł wreszcie nowy ciągnik z EKB, tym razem trzyosiowy i też dostał swój ładunek. Trzeba było trochę pozmieniać i teraz pozostałe moje składane modele z EKB wyglądają tak. I chyba te konfiguracje już zostaną (przynajmniej na jakiś czas).
IMG_5886.jpg
IMG_5887.jpg
IMG_5884.jpg
IMG_5885.jpg
IMG_5889.jpg
IMG_5890.jpg
IMG_5891.jpg
IMG_5892.jpg
IMG_5894.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Dziś jeszcze jeden składak, po moich wczorajszych pracach warsztatowych trochę podmalowany. Ciągnik miał być przerobiony na PEKAESA, ale jakoś na razie ciągnie taką podkontenerówkę. Nie wiem czy taki kontener może być na tej naczepie. Jeśli nie, to na jakiej powinien być, a jeśli tak, to powiedzcie zostawić go tak jak jest teraz, czy przesunąć go bardziej do przodu (jak na ostatniej fotce).

IMG_5897.jpg
IMG_5898.jpg
IMG_5899.jpg
IMG_5900.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.579 108 2
Ciekawy zestaw.(y)
Co do kontenera to mądrzyć nie będę bo dokładnie nie wiem ale najlepiej wygląda na ostatnim zdjęciu.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Dziś wracamy do oryginałów. Kolejny model z AWM - "Codziennie niskie ceny" czyli "Biedroneczki są w kropeczki..." ;)

IMG_5949.jpg
IMG_5950.jpg
IMG_5951.jpg
 

Podobne wątki