• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Jak to nic dodać? Jakiś kurde ładunek by się przydał , a jak nie to poskładaj te pomosty, bo "porozkładany jak choinka na święta a gałązki puste"
Fajny hiszpan. Mam nadzieję, że na następną prezentację długo nie musimy czekać.
Muszę dokupić parę osobówek to zapełnię lohrę i zrobię fotki. Dziś jeszcze dwa modele. Tym razem znów okres PRL-u. Modele trafiły do mnie z patyną nałożoną przez Irokeza, któremu dziękuję.

IMG_5969.jpg
IMG_5970.jpg
IMG_5971.jpg
IMG_5972.jpg
IMG_5973.jpg
IMG_5974.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
11.101 67 1
WB klasyczny , bardzo mi się podoba . Fajnie by wyglądał z ładunkiem jak napisał Piotr . Mazy to już inny temat . Z tą patyną niczym zdjęte z drogi .(y)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Dziś długo oczekiwany, ale wreszcie dotarł. Pilot w malowaniu PANAS od AdamModellbau.

IMG_6012.jpg
IMG_6013.jpg
IMG_6014.jpg
IMG_6015.jpg
IMG_6016.jpg
IMG_6017.jpg
IMG_6018.jpg
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Pokazałeś w krótkim czasie 4 super modele

Willi Betz - tak jak koledzy napisali trzeba mu nawrzucać ładunku :p Może jakieś E Klasse albo S-Klasse? :)

Transbudy: w obu odrazu się rzucają te czyste i lśniące koła, w tym drugim za to, to czarne "coś" w szczelinach między drzwiami trochę chyba przesadzone... Jednak same modele w sobie warte posiadania.

Panas całkiem całkiem, trochę BF3 z jednej strony spływa pod kątem, ale to szczegół. nie wiem ile on kosztuje, ale zwykłe seryjne herpowskie piloty teraz chodzą po 20 Eur, więc ile kosztuje model z rejestracjami??? :p
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
396 37 5
Transbudy rewelacyjne.(y) Wygladają na prawdę super z tą patyną.
Co do Panasa to również bardzo ładny model ale tak jak piszą koledzy dla mnie nie wart tych pieniędzy i cieszę się, że nie szaleje za polonikami :D ale gdyby był w malowaniu BRINGa to też bym go kupił pomimo tej ceny z kosmosu ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Tak to jest z tym naszym zbieractwem, że jednemu podoba się to, a drugiemu coś innego.
Dziś wracam do czasów PRL-u. Kolejny model pozyskany ostatnio - Steyr wywrotka. Wykonanie i brudzing - Made in Irokez.

IMG_5991.jpg
IMG_5992.jpg
IMG_5993.jpg
IMG_5994.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.579 108 2
Pierwszy Kamaz to jest to bardzo lubię ten model auta i to dokładnie w takiej konfiguracji i malowaniu.
Jak patrzę na brudzing to jest dokładnie w moim stylu (y)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
Kurcze, fajne sprzęty Piotr na przetarg wystawił, ale jakoś informacja o nim mi umknęła. Masz się kurcze z czego cieszyć bo maszyny pierwsza klasa.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Dzięki Koledzy za komentarze. Mnie też podobają się te modele.
Dziś kolejny model pojazdu z PRL-owskich czasów. Tym razem mój pierwszy pojazd gąsienicowy.

IMG_5998.jpg
IMG_5999.jpg
IMG_6000.jpg
IMG_6001.jpg
IMG_6002.jpg
IMG_6003.jpg
IMG_6011.jpg
 

Podobne wątki