• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
Dziś taki składak. Długo się zastanawiałem co podczepić do tego ciągnika, ale teraz ten zestaw mi się podoba i już chyba tak zostanie.

IMG_5844.jpg
IMG_5845.jpg
IMG_5846.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
Pomysł ciekawy tylko jak bunkry tachały kontenery to firmy Hyundai nie było jeszcze na świecie.;)
Volvo podoba mi się bardzo.(y)
Hyunday to firma, która powstała w 1947 roku jako firma budowlana. W latach 60 ubiegłego wieku zaczęła zajmować się samochodami, a w latach 70 zaczęła budować statki i zajmować się wielkimi budowami. Więc wydaje mi się, że to Volvo mogło ciągać już te kontenery. Ale może się mylę.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.398 108 2
Hyunday to firma, która powstała w 1947 roku jako firma budowlana. W latach 60 ubiegłego wieku zaczęła zajmować się samochodami, a w latach 70 zaczęła budować statki i zajmować się wielkimi budowami. Więc wydaje mi się, że to Volvo mogło ciągać już te kontenery. Ale może się mylę.;)
To że firma ma tyle lat to się zgadza jak najbardziej ale szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze fotki z lat 60 tych z kontenerami tej firmy, wiec trzeba by poszukać.;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
Taaak... Brodagaz ma rację, naczepę i kontener trzeba będzie zmienić. Muszę czegoś starszego poszukać. Za to dziś model oryginalny wydany przez AWM.

IMG_5834.jpg
IMG_5835.jpg
IMG_5836.jpg
IMG_5837.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.889 386 20
Jeśli wyszły trzy to tak. Wreszcie po długich i trudnych poszukiwaniach dotarły do mnie wszystkie trzy. A razem wyglądają tak:

IMG_5863.jpg
IMG_5864.jpg
 

Podobne wątki