• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Dym jest z waty, tylko że trzeba było ją najpierw formować , utwardzać lakierem i klejem w spray'u, a następnie cieniować sprajami. Wszystko sie na początkowo lepi, po wyschnięciu jest w zasadzie sztywnawe , ale to jeszcze nie to, co chciałbym osiągnać. Dym powinien być bardziej "rozrzedzony ".
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
Super i jeszcze raz super. Dla takiego nowicjusza jak ja, jest to niedościgniona technika. Chociaż jak to mówią - nigdy nie mów nigdy - tylko ucz się, ucz i jeszcze raz ucz. :)
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.082 16 2
Ciekawa architektura dachu.
Danielu wątek pomimo iż piękny, każda makieta i diorama to miód dla oczu, zaczyna być nudny.
Wszystko piękne, praktycznie nie ma się do czego przyczepiać.
Czekam na odskocznie. Ale bynajmniej nie w złą stronę a kolejną przepaść jakościową.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Mateusz. Jakość jest jaka jest :niepewny:. Na razie tego przecież nie zmienię , chyba, że zamiast naszej polskiej zieleni, zrobię dżunglę amazońską, tyle, że tam nie ma szyn ;)...Mateusz, a co sugerujesz? Co mam uwzględnić w poprawie jakości?...
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
Panowie,
Jak dla mnie koledze @Terebesz, nie po raz pierwszy, należą się słowa najwyższego uznania. Wcielił w życie wszystkie postulaty forumowe nawołujące o polski charakter budynków na makietach, a do tego, jak zwykle, osiągnął niebywałą jakość. Nie wiem kto szył firanki, ale wyszły rewelacyjnie.
Przełykając gorzkie łzy modelarskiej zazdrości;), szczerze gratuluję obu kolegom(y).
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.082 16 2
No jak byś lasa robił to czemu nie :-D
Jak tak patrzę to tylko o kolor zieleni mi się rozchodzi. Teraz zima to Ci nie pokażę o co mi biega ale cały czas jest on jakiś taki zimny. Aczkolwiek ładny.
 

piterson

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
Pomysł z zimą jest fajny:) stara,dobra polska zima.... bezgranicza śniegu, chałupy zasypane, a długą, krętą linią gna TY2 z Bipą na haku:)
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
Super, super i jeszcze raz super, cóż więcej mogę napisać? (y) Może tylko tyle, że teraz już wiem, w jakim kierunku (ja laik) mam pójść z moim budyneczkiem górnego dworca. Tylko, że jest to dla mnie :cry: wzór chyba niedościgniony. Chylę czoła przed autorami i wykonawcami tego modelu. :)
[DOUBLEPOST=1456051763][/DOUBLEPOST]Przepraszam, że zaśmiecam wątek, ale:
Czekam na odskocznie. Ale bynajmniej nie w złą stronę a kolejną przepaść jakościową.
Popowe - zaczekaj na moje wypociny i będziesz miał odskocznię i przepaść jednocześnie :ROFL: :ROFL::cry:
Miłej niedzieli
 

Podobne wątki