• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
Jeden z wcześniejszych proejktów powoli dobiega końca..:) Prace trwają.
Obecnie pastwię sie nad lokalną szosą. Malowanie powierzchni szosy - Faller, farba imitująca asfalt. Na fotkach - efekt tuż po pomalowaniu samą farbą i efekt po - przecierka powierzchni i wybarwione pobocza piaskowym pigmentem....

20151202_135522.jpg










20151202_1451171.jpg
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
....Powstała malutka dioramka prezentacyjna, pod przyszły model SN61 :). Między krawędzią zieleni, a krwędzią dioramy, jest miejsce, na wstawienie gabloty szklanej, o grubości szkła 4mm....:)..

DSCN9419.jpg











DSCN9407.jpg











DSCN9375.jpg












DSCN9422.jpg











DSCN9426.jpg











DSCN9415.jpg
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.496 252 31
technicznie jak zwykle perfekcja ,warstat światowy ale ,ale,
jeśli mamy mieć tło -dioramke do prezentacji ,to według mnie,powinna być ciut bardziej skromniejsza w kolorystyce ,ażeby uwagi od eksponatu nie odciągać ,czyli
bardzie monochromatyczna, żółtą roślinność bym wymienił na zieloną
 

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
Wygląda super zresztą jak wszystkie prace Daniela :) Tylko jak tam tabor się pojawił ? Chyba że to jakieś magiczne roślinki co rosną szybciej niż Brunatnice w morzu :) ?
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
....Takie było założenie, by tor był "z nikąd"....Wymyślono sobie, by kawałek toru zostawić jako pozostałość po rozebranej bocznicy i tym samym, stworzyć miejsce pod jakikolwiek pomnik.. Miejsce ma wyglądać na lekko zapuszczone, co nie znaczy zaniedbane... Tabor jest wymieniany cyklicznie "dźwigiem" czyli moją reką...:) Żółte krzaczorki rzeczywiście można wymienić na zielone, albo... kwitnące na biało, dzięki czemu uzyskamy przełom maja i czerwca...;)...Jak wymienię krzaczorki to zrobie nowe fotki . Teraz czekam na gablotę i pokrywę z oświetleniem ...
 
Ostatnio edytowane:

zepfot

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
443 0 1
....Takie było założenie, by tor był "z nikąd"....Wymyślono sobie, by kawałek toru zostawić jako pozostałość po rozebranej bocznicy i tym samym, stworzyć miejsce pod jakikolwiek pomnik.. Miejsce ma wyglądać na lekko zapuszczone, co nie znaczy zaniedbane... Tabor jest wymieniany cyklicznie "dźwigiem" czyli moją reką...:) Żółte krzaczorki rzeczywiście można wymienić na zielone, albo... kwitnące na biało, dzięki czemu uzyskamy przełom maja i czerwca...;)...Jak wymienię krzaczorki to zrobie nowe fotki . Teraz czekam na gablotę i pokrywę z oświetleniem ...
Domyślałem się że takie było założenie takie troszkę surrealistyczne w końcowym efekcie :) Przecież nikt nie powiedział że wszystko ma być całkowicie realne :)
 

Podobne wątki