• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
Dioramka z halą fantastyczna, wszystkie zdjęcia są extra, ale mnie najbardziej - nocne, otóż rozmieszczenie lamp i ich świecenie jest takie jak pamiętam,
widno i nagle czarna dziura...
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.992 24 8
Daniel, nie będę krytykował Twoich prac, bo jestem ich absolutnym fanem, ale moja uwaga dotyczy symetrycznego ustawienia krzaczków, które wyglądają trochę nienaturalnie ;)
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.992 24 8
(y) dobra, to czekamy na drzewa :D

.... to małe słodkie niebieskie pojawiło już się na poprzedniej dioramce.

Daniel, a propos tamtej dioramy, to czy możesz zdradzić z czego były zrobione krzaczki?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.566 482 29
Jeśli jest to fragment parku czy skweru, a na to wygląda, to mogę sobie wyobrazić takie planowe symetryczne nasadzenia. Ja mam inną uwagę: jeżeli jest to pomnik, to chciałbym móc go obejść. Ślepo kończące się alejki po obu stronach są trochę nienaturalne, wszyscy i tak będą chodzili po trawie. A skąd się wzięła ta granatowa SM30 (rozumiem, że PKP Cargo) na pomniku, to już inna sprawa...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.732 13 0
Andrzeju, ze względu na minimalną odległość od krawędzi dioramy, jest tylko podwójny rząd płytek do około cokołu..;)...
Zaś SM30 to nie PKP Cargo...To prywatne malowanie. Model tylko postawiony do zdjęcia:)...
[DOUBLEPOST=1418129208][/DOUBLEPOST]Pd5..Krzaczki były zrobione z siateczki Heki z dodatkiem pyłków gąbkowych od Noch'a...
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
Dla mnie za duża, ale zrobię sobie mniejszą;) Tylko czy to malowanie jest odwzorowaniem prawdziwego malowania, bo z pomarańczowymi czołownicami wygląda po prostu obłędnie:love:. BTW - fantastycznie, że dałeś pomarańczowy sygnalizator...to... sygnalizator, prawda?:D
 

KTS

Użytkownik
Reakcje
17 0 0
Daniel na tych zdjęciach jest też SM30-195 , zdjęcia zrobiłem w 2013 roku twój model nie ma tak oryginalnego detalu przy reflektorze jak w oryginale :p Jeśli coś takiego dorobisz to będziesz mistrzem świata :D

1532.jpeg 1536.jpeg
 

Podobne wątki