• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Powrót do marzeń z młodości

OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
KoVal miałeś racje.Zyję już dość długo na tym świecie i dałbym sobie głowę uciąć że strażacy od wieków chodzą w czarnych strojach z odblaskami.Dopiero po Twojej uwadze,jak spojrzałem w historie umundurowania strażackiego to okazało się że dopiero w latach 90-siątych zmieniono umundurowanie na czarne.A zatem przemalowałem mój oddział .Tak teraz wyglądają.
IMG_1423[1].JPG
IMG_1425[1].JPG

KoVaL

Znany użytkownik
Dzięki, szybko poprawiłeś ,te nosze chyba lepiej wyglądały by przy karetce ,chyba ,że chłopaki z OSP biegają z nimi w kółko. Nie ma się co dziwić w końcu to ex mundury wojskowe co prawda LWP ,ale kolory zdecydowanie inne . Już wygląda to dużo lepiej ,drabinę można by podmienić na jakiegoś starego Magirusa albo MB np.takiego z 1zu87 produkcji Roco ,kilka sztuk było po wojnie w Straży .
1zu87_Mercedes-Benz_L4500_DL_22_Drehleiter_Feuerwehr_Roco.JPG

OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Fakt że trochę zbyt nowoczesny.Ale szukałem czegoś z rozsuwaną drabiną.Bo przeniesienie drabiny do starszego wozu to chyba nie bardzo.Co do noszy to chłopaki zmierzają do karetki.

Kempol

Znany użytkownik
Donator forum
MSMK
GGM
Scenka fajna, tylko domek taki plastikowy jakiś. Było już o tym wcześniej w tym temacie, więc pewnie będzie poprawione.
No i jeszcze przybudówka tak jakby zaraz miała odpaść.

Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Mnie się podoba. TO JEST MAKIETA, a nie prawdziwy świat. W prawdziwym świecie i tak bywa dużo gorzej, niż na niejednej makiecie.
Więc, spoko.
Ta waga to samoróbka? Zarąbista jest. :)