• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa [Makieta] Powrót do marzeń z młodości

OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
KoVal miałeś racje.Zyję już dość długo na tym świecie i dałbym sobie głowę uciąć że strażacy od wieków chodzą w czarnych strojach z odblaskami.Dopiero po Twojej uwadze,jak spojrzałem w historie umundurowania strażackiego to okazało się że dopiero w latach 90-siątych zmieniono umundurowanie na czarne.A zatem przemalowałem mój oddział .Tak teraz wyglądają.
IMG_1423[1].JPG
IMG_1425[1].JPG
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.477 56 5
Dzięki, szybko poprawiłeś ,te nosze chyba lepiej wyglądały by przy karetce ,chyba ,że chłopaki z OSP biegają z nimi w kółko. Nie ma się co dziwić w końcu to ex mundury wojskowe co prawda LWP ,ale kolory zdecydowanie inne . Już wygląda to dużo lepiej ,drabinę można by podmienić na jakiegoś starego Magirusa albo MB np.takiego z 1zu87 produkcji Roco ,kilka sztuk było po wojnie w Straży .
1zu87_Mercedes-Benz_L4500_DL_22_Drehleiter_Feuerwehr_Roco.JPG
 
OP
OP
wojtek1951

wojtek1951

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 0 3
Fakt że trochę zbyt nowoczesny.Ale szukałem czegoś z rozsuwaną drabiną.Bo przeniesienie drabiny do starszego wozu to chyba nie bardzo.Co do noszy to chłopaki zmierzają do karetki.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Scenka fajna, tylko domek taki plastikowy jakiś. Było już o tym wcześniej w tym temacie, więc pewnie będzie poprawione.
No i jeszcze przybudówka tak jakby zaraz miała odpaść.
 
Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Mnie się podoba. TO JEST MAKIETA, a nie prawdziwy świat. W prawdziwym świecie i tak bywa dużo gorzej, niż na niejednej makiecie.
Więc, spoko.
Ta waga to samoróbka? Zarąbista jest. :)
 

Podobne wątki