• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Lokomotywa z platformy Gama (Pesa)

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.739 17 0
16.10.2022r. 111Ed-025 podczas wieczornych manewrów na Warszawie Pradze. Widząc, iż na chwilę lokomotywa zatrzymała się, podszedłem
i zapytałem mechanika, czy nie byłby tak uprzejmy i nie włączył z tyłu czerwonych świateł. Nadmieniłem, że przez to będę miał fajniejsze zdjęcie.
Ku mojemu zdumieniu i radości zarazem, elektrowóz postał jeszcze chwilę. Po dobrej minucie wychylił się przez okno mechanik i zapytał, czy może już odjechać? Odparłem, że jak najbardziej, mocno mu za cierpliwość i zrozumienie dziękując.
Ot, są jeszcze porządni ludzie na tym świecie...;)
16.jpg
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.739 17 0
TLK "Żubr" zawsze ciągnie Gama, z uwagi na trasę wiodącą przez Siedlce, Niemojki, Siemiatycze, Nurzec, Czeremchę i Hajnówkę.
Mimo czterowagonowego składu wszystkie miejsca siedzące były zajęte. Sporo osób tłoczyło się na korytarzach. Jak za dawnych lat...
 

ignacy500

Znany użytkownik
Reakcje
629 18 0
Suszenie ściereczek do masowania, pucowania, chuchania i dmuchania na te troszkę charakterne spalinowe Gameczki. Tory postojowe IC w Białymstoku. 2022r. 006 i 010
Czy ktoś wie w jakim celu wykonano ażurową osłonę przejścia pomiędzy kabinami? Czy jest to potrzebne w celu chłodzenia osprzętu maszyny?
W pierwszej chwili, na wesoło, skojarzyłem z tym, że może dla maszynistów z nałogiem. ;)
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.739 17 0
28.04.2022r. Warszawa Praga. 111Ed-012 przystanęła przed składem cystern, na czele którego znajduje się 111Ed-035. Przekładając z języka polskiego na "nasze", lokomotywy nie są ze sobą złączone.
Niby pierwsze zdanie nie wymaga komentarza, aczkolwiek w tematyce - co z czym stoi złączone - mam już negatywne doświadczenia. ;)
2.JPG
 

Podobne wątki