• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Lokomotywa z platformy Gama (Pesa)

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
3.05.2022. Białystok

SU160-005 w torach postojowych
IMG_02250.JPG


(trochę rozmazane) SU160-002 z lekko opóźnioną TLK Biebrzą - po odpięciu się od składu, dalej pociągnęła go ta pierwsza lokomotywa.
Na stacji Bialystok trwa przebudowa, może dlatego na dzień dzisiejszy pociąg ten zatrzymuje się na stacji Bialystok Starosielce.
IMG_02251.JPG
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
3.05.2022. Białystok. Na stacji Białystok trwa przebudowa, może dlatego na dzień dzisiejszy pociąg ten zatrzymuje się na stacji Białystok Starosielce.
Od bardzo wielu lat na stacji Białystok Starosielce zatrzymują się wszystkie pociągi pospieszne. Czasem jest jakiś wyjątek na jeden sezon rozkładu jazdy ale generalnie to jest to stacja wyższej i niższej rangi zarazem: wyższej, bo zatrzymują się pośpiechy, niższej, bo biletu nie da się kupić odkąd zniknął najpierw budynek dworca, a później barak, który go zastępował.
PS Że też nikt z producentów nie chce pójść "w Gamy" Przecież są i elektryczne, i spalinowe, i hybryda się szykuje, i Linki mają te same mordki..... Dla mnie wielka szkoda.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
Od bardzo wielu lat na stacji Białystok Starosielce zatrzymują się wszystkie pociągi pospieszne.
Nie wiedziałem o tym, gdyż ostatnio tędy jechałem ok 20 lat temu.
Kupując bilet w internecie wybrałem stację Bialystok, bo była dostępna. Może była długo-weekendo-majowa zmiana rozkładu.
Inaczej bym też organizował sobie noclegi, tak miałem 10-15 minut piechotką od dworca :-D
 

Lucky

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 3 0
IMG_20220625_120431.jpg

O tę co zawsze, tu nic ciekawszego nie jeździ ;)
W tym roku jechały też wagony PKP, a bilet kosztował 20zł i zwiedzanie muzeum w Jaworznie. Podobno urzędy się dołożyły do tego,l.
Tu mały maszynista :)
Powiem szczerze, że będąc starym (tu wstawić swoje) zazdroszczę chłopakowi, ja nigdy nie miałem takiej okazji.

IMG_20220626_213349.jpg
 
Ostatnio edytowane:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Kolegi @Lucky. Oj jakby tak zamiast naoisac "niemki", po prostu choćby "czeskiego parowozu 555". Bo choćby "niemka" to była u nas znaczy w Polsce, nawet tego samego dnia tylko że..w Szczecinie:)
 

Lucky

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 3 0
Przepraszam, nie chciałem nikogo w błąd wprowadzić. Oni (Czesi) nazywają tak ten parowóz, a że ja mam do granicy 40km...

Panowie ja na prawdę się nie znam, dla mnie to BR52, Czesi zrobili z tego 555, a u nas to jeździło jako Ty2/42 (?)
 

Podobne wątki