1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Damiana

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika DamLen, 16 Lutego 2014.

1. trucker

trucker Znany użytkownik

Tromp dobrze dobrał kolory i ich rozmieszczenie do tego zestawu dzięki czemu zwraca uwagę i ciekawie wygląda. Herpa całkiem fajnie odwzorowała ten zestaw, mogli tylko dać halogeny takie, jakie są w oryginale. Lepiej by wyglądał, bo te duże okrągłe mniej mi się podobają.

• Doceniam Doceniam x 1

2. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Fajna ta Twoja niespodzianka, podoba mi się ten zestaw u Ciebie (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Fajny Janek , też mi się taki trafił :)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Bardzo fajny zestaw , a szczególnie ta kolorystyka przyciąga uwagę . Pasowałby mi taki do kolekcji :D

• Doceniam Doceniam x 1
  5. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Daf ogólnie podoba mi się w tej nowej wersji kabiny:)a tej twój ma takie kolory które bardzo przyciągają uwagę i fajnie że piasty są w tym samym kolorze co ciągnik(y)gratuluję takiej niespodzianki:)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Bardzo udany model ;) Sam go posiadam i jest naprawdę świetny.Holenderskie malowanie jak najbardziej oryginalne.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Oryginalna kolorystyka może się podobać. Plus dla Ciebie za krotki opis firmy.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Dzisiaj model z drugiej nabytej przeze mnie niespodzianki. Actros MP4 w malowaniu niemieckiej firmy AZ Kempen. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie chłodniczym i magazynowaniu, a tabor to wyłącznie ciągniki Volva FH i MB Actros.

Zdjęcie: BonsaiTruck

9570502706_46889abc31_k.jpg DSCN8375.jpg DSCN8378.jpg DSCN8379.jpg DSCN8380.jpg DSCN8382.jpg

• Super! Super! x 7
    • Doceniam Doceniam x 4
  9. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

No ładnie ładnie! Przepięknie odwzorowany model :) Nie widzę tylko dziurek na trąbki :p A tak to super, super. Pięknie kolorystycznie pasujący do krajobrazu :)

10. koyot

koyot Aktywny użytkownik

Jak żywy, znaczy 1:1 :)

11. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Niespodzianka rzetelnie wykonana vs. oryginał(y) Nawet numer na kabinie się zgadza:) Takie naczepy zazwyczaj nie podobają mi się, ale w tym przypadku w połączeniu z MB i w takim malowaniu zachęca do posiadania:)

12. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetnie trafiona niespodzianka :) Herpa zrobiła nawet tylne oświetlenie w naczepie, ale mnie razi to że w naczepie są czerwone piasty a w ciągniku całe w chromie... Poza tym OK (y)

13. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ogólnie model dość ciekawy , ale jakoś ten kolor Niemieckiej taksówki bądź pojemnika na odzież używaną nie przemawia do mnie .

• Śmieszny Śmieszny x 1
  14. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Dopóki nie zobaczyłem tego modelu u siebie to w katalogu nie pomyślałbym że masz aż tak dużo detali,wykonany jest naprawdę bardzo dobrze :) Mi się podoba.

15. trucker

trucker Znany użytkownik

Super zrobiony model ci się trafił gratuluję(y)

16. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Damian dobrze że dałeś fotkę 1-1 bo to całkiem zmienia podejście do tego modelu :)

17. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Świetny model i świetna prezentacja.Podoba mi się kolorystyka i naczepa tego typu.(y)

18. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Nie jestem zwolennikiem tego typu naczep ale w tym zestawie wygląda to nawet sympatycznie dzięki tym wszystkim dodatkom:)malowanie też bardzo fajne(y)

Udostępnij