1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Damiana

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika DamLen, 16 Lutego 2014.

1. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Ten model w barwach firmy Vogel zdecydowanie najciekawszy jak dla mnie.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

Świetny model. Man idealnie pasuje do barw tego przewoźnika, zdecydowanie popieram przedmówcę :)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Piękny jest ten Vogel.

• Doceniam Doceniam x 1
  4. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Angermayr Spedition&Logistik jest rodzinną austriacką firmą działającą na rynku od ponad sześćdziesięciu lat. Obecnie flota opiera się wyłącznie na marce Daf w ilości około 130 pojazdów. Angermayr posiada oddziały w Czechach oraz Polsce, a konkretnie w Warszawie.

Zdjęcie: bartees111

bartees111.jpg DSCN8343.jpg DSCN8344.jpg DSCN8345.jpg DSCN8346.jpg DSCN8348.jpg

• Super! Super! x 16
  5. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Fajne barwy ma ten zestaw. Bardzo fajnie uzupełniają go dwukolorowe felgi. Podoba mi się tak wykonany model.

• Doceniam Doceniam x 1
  6. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Na ten model choruje i na jego zielonego brata. Kapitalnie się prezentuje. Gratuluje posiadania.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Fajny zestaw, przydałoby się żeby kabina była bez blendy no ale.:) Mogłaby Herpa jeszcze Actrosa wypuścić w ich malowaniu.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Połączenie kolorystyczne tego zestawu sprawia, że całość świetnie się komponuje. Model obowiązkowy w kolekcji!:)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetny jest ten zestaw, malowanie jak najbardziej przypada mi do gustu i odwzorowanie Herpy jest na wysokim poziomie. Gratuluję posiadania (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. IgorS

IgorS Aktywny użytkownik

Jeden z ciekawszych DAF'ów XF Euro6 od Herpy, gratuluje nabytku. Teraz pozostaje do kompletu dobrać drugi identyczny zestaw tylko w starych barwach :).

Swoją drogą, ciekawe dlaczego ten przewoźnik odszedł od swoich starych barw, były bez wątpienia bardziej charakterystyczne.

• Doceniam Doceniam x 1
  11. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Pięknie wykonany model jak i barwy super choć poprzednie malowanie tego przewoźnika chyba ciut bardziej mi się podobało ;) Na szczęście też stałem się posiadaczem tego DAFa.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. kizior1989

kizior1989 Aktywny użytkownik

Felgi to najmocniejszy akcent tego modelu.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Nowy Daf idealnie pasuje do tych spokojnych barw (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Rewelacyjnie się prezentuje ten daf w tym malowaniu . Fajny odskocznik od tych zielonych . Swoją drogą ciekawe czy na stałe już tak będzie czy to tylko taki jednorazowy projekt na kilka aut .

• Doceniam Doceniam x 1
  15. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Damian myślałem że pierwszy zaprezentuje ten model ale się nie udało:(model wygląda kapitalnie w tym malowaniu dlatego też go posiadam w swojej kolekcji i wkrótce go zaprezentuje;)

• Doceniam Doceniam x 1
  16. trucker

trucker Znany użytkownik

Rewelacyjne te scanie, zaś Daf ma bardzo ciekawą kolorystykę.

• Doceniam Doceniam x 1
  17. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Czas na obszerniejszą prezentację tego, co znalazłem w herpowskiej niespodziance. Daf XF Euro 6 w malowaniu holenderskiej firmy Jan Tromp, zajmującej się transportem na terenie krajów Beneluksu, niemiec, Anglii i Francji, a także przeniesieniami maszyn przemysłowych, usługami dźwigowymi i wynajmem wózków widłowych. Sam tabor to samochody marek Daf, Renault, Volvo i Scania w różnych konfiguracjach.

Zdjęcie: Wim Verspaandonk

62beb5bd6e485fe8e78eb25a5a4144e1--transport-pictures.jpg DSCN8367.jpg DSCN8368.jpg DSCN8369.jpg DSCN8370.jpg DSCN8373.jpg

• Super! Super! x 11
  18. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Kolorystyka malowania tego przewoźnika zdecydowanie jest oryginalna, a DAF w tych barwach zasługuje na szczególną uwagę. Zestaw z Eindhoven fajną niespodzianką:)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  19. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Nie przepadam za Dafem ale ten prezentuje się bardzo ładnie.Dosyć oryginalne malowanie

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

Przyjemna niespodzianka ! Oby tylko takie były :) Podoba mi się!

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij